Praktyczne i funkcjonalne

Zgrzewarki dostępne na naszej stronie internetowej to niezwykle praktyczne i funkcjonalne urządzenia przeznaczone do zgrzewania (zamykania) gotowych worków. Estetycznie i wytrzymale zapakowany produkt jest gwarancją najwyższej jakości, którą pomoże uzyskać oferowana przez naszą firmę zgrzewarka do folii. W swoim asortymencie posiadamy wiele modeli zgrzewarek, w tym również zgrzewarki kątowe, dzięki czemu mogą Państwo wybrać rozwiązanie w pełni dopasowane do własnych potrzeb.

Niezwykle łatwa obsługa każdej zgrzewarki oraz płynna regulacja czasu zgrzewania daje możliwość dokładnego dostosowania do rodzaju oraz grubości zgrzewanej folii. Każda z nich cechuje się szybką pracą oraz niezwykle prostą obsługą, dzięki czemu nie sprawi problemów nawet tym osobom, które wcześniej nie miały styczności z tego typu urządzeniami. Wszystkie zgrzewarki dostępne na naszej stronie internetowej wykonane zostały w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

zgrzewarki do folii
zgrzewarka

Profesjonalne zgrzewarki do folii

Każda zgrzewarka do folii dostępna na naszej stronie charakteryzuje się dużą uniwersalnością. Przez wzgląd na niezwykle łatwą obsługę doskonale odnajdzie się w każdej firmie produkcyjnej. Są one bardzo wydajne i pozwalają na sprawne, a zarazem dokładne opakowanie danego produktu, a dzięki wszechstronnej konstrukcji mogą być z powodzeniem wykorzystywane do opakowywania zarówno małych, jak i dużych pudełek. Ich niewątpliwą zaletą jest również powtarzalność działania, dzięki którym mogą Państwo uzyskać w krótkim czasie identyczne efekty dla nawet dużej grupy artykułów.

Zgrzewarka kątowa – dokładność i wytrzymałość

Jedną ze zgrzewarek dostępnych w naszej ofercie jest zgrzewarka kątowa. To urządzenie cechujące się wysoką wydajnością oraz oszczędnością. Każdy z modeli dostępny na naszej stronie został wykonany z dbałością o najmniejsze nawet detale, dzięki czemu otrzymują Państwo gwarancję ich niezawodności nawet przez wiele lat. Jest to więc doskonała inwestycja w atrakcyjnej cenie, na którą decyduje się coraz większa liczba Klientów.

Jeśli planują Państwo nabyć profesjonalne zgrzewarki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat produkujemy wysokiej klasy urządzenia, które docenia wiele osób. Sprzedawane przez nas wiązarki wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości.

zgrzewarka do folii

Rodzaje zgrzewarek w naszej ofercie

Na tej podstronie prezentujemy naszym klientom wiele modeli dostępnych zgrzewarek do folii. Oprócz wspomnianej już zgrzewarki kątowej, na uwagę zasługuje również zgrzewarka impulsowa. Jej działanie opiera się na przepływie prądu elektrycznego przez materiał oporowy – w momencie nacisku dochodzi do wysłania krótkiego impulsu, który rozgrzewa listwy i powoduje uplastycznienie zgrzewanego materiału. Co ważne, na zgrzewaniu impulsowym opiera się działanie nie tylko zgrzewarek nożnych i ręcznych, ale także automatów pakujących. Wykorzystanie zgrzewarki impulsowej do folii w codziennej pracy niesie wiele korzyści, z których największą jest szybkość działania osiągana dzięki komfortowi i krótkiemu czasowi zgrzewania. Innym rodzajem dostępnej zgrzewarki jest model oporowy, a także ciągły. Zgrzewarka ciągła do folii jest kompaktowa, bardzo ergonomiczna. Pozwala na zgrzewanie długich arkuszy materiału opakowaniowego. Za pomocą pasów PTFE możliwe jest zgrzewanie m.in. polietylenu, celofanu oraz polipropylenu.