Folie polietylenowe, medyczne i inne

Oferta naszej firmy obejmuje wiele rodzajów materiałów do paletowania i pakowania towarów. Proponujemy folie termokurczliwe w formie taśm, rękawów i worków o różnej szerokości, które są bezpieczne dla zdrowia i zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością i wyrobami medycznymi. W sprzedaży mamy również między innymi produkty pęcherzykowe i piankowe znakomicie zabezpieczające opakowane w nie produkty przed wstrząsami i uderzeniami. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem – przygotowaliśmy szerokie  spektrum rozwiązań, które spełnią oczekiwania Klientów z przemysłu spożywczego, producentów mebli i wrażliwego na uszkodzenia  sprzętu RTV oraz AGD, a także przedsiębiorstw z wielu innych branż.

Folie stretch, termokurczliwe, automatowe w ogromnej liczbie wariantów

W ofercie firmy Techno nie mogło zabraknąć również przystępnych cenowo i wykorzystywanych na szeroką skalę materiałów  opakowaniowych. Wysokiej klasy stretch zminimalizuje ryzyko osunięcia się cennego towaru z palety i idealnie sprawdzi się  podczas pakowania produktów z użyciem zrobotyzowanych linii automatycznych. Zarówno folie automatowe, jak i rozciągliwe i termokurczliwe można zamówić w wielu różnorodnych grubościach i wariantach. Nasi specjaliści chętnie pomogą dobrać folie o właściwej wytrzymałości i specyfikacji do konkretnego zastosowania klienta.

Najwyższej jakości folie do wszystkich zastosowań

Wśród dostępnych materiałów znajdują się też oczywiście takie, które są powszechnie wykorzystywane w budownictwie. Dobrym przykładem jest tutaj choćby polietylenowa folia piankowa LDPE. Produkt charakteryzuje się doskonałą odpornością na środki chemiczne używane w tej branży i świetnie nadaje się do stosowania w podłogach pływających, gdzie gwarantuje bardzo wysoki  poziom izolacji akustycznej. Kolejnym przykładem są wielkogabarytowe arkusze folii do termoobkurczania tzw. Shrink Wrap, służące do zabezpieczania rusztowań budynków, a także łodzi, pociągów, palet i cargo o nieregularnych kształtach.

Najwięcej produkowanych przez nas rozwiązań przewidzianych jest jednak dla branży spożywczej. Posiadamy w katalogu produktowym folie z powłoką barierową EVOH, dzięki któremu przyprawy, sery, a także wyroby piekarnicze, wędliniarskie czy  mięsne zachowują pełnię swoich walorów aromatycznych i smakowych. Materiał posiada atest PZH potwierdzający jego  zdatność do kontaktu z żywnością, cechuje się świetną zgrzewalnością i może być zadrukowany zgodnie z wytycznymi Klienta.