Zabezpiecza i chroni

Folia piankowa polietylenowa LDPE jest doskonałym rozwiązaniem opakowaniowym dla powierzchni wymagających specjalnego zabezpieczenia. Posiada niewątpliwe zalety, m.in. składa się z wielu zamkniętych komórek, zapewniających optymalną ochronę przed zarysowaniem powierzchni. Jest także materiałem nie ścierającym się, chroniącym delikatne powierzchnie. Pianka ta jest niezwykle lekka, elastyczna i łatwa w użyciu. Jest ona odporna na wilgoć, chemicznie obojętna, nie ma ryzyka reakcji z opakowanymi produktami.

Folia piankowa posiada różnorodne zastosowania, nadając się szczególnie do zabezpieczenia: mebli i elementów drewnianych, części samochodowych, sprzętu RTV i AGD, szkła i wyrobów ceramicznych, produktów rolnych i ogrodniczych, i wielu innych artykułów. Standardowo sprzedawana jest w rolkach, ale dostępny jest także w postaci arkuszy i worków z laminatu z folią pęcherzykową lub folią płaską HDPE i LDPE. Długość rolki dostępna jest według indywidualnych potrzeb.

Sprawdź naszą ofertę folii piankowej!

Folia piankowa polietylenowa LDPE – jest stosowana w budownictwie do celów zwiększenia izolacyjności stropów od dźwięków uderzeniowych w podłogach pływających (pianka o gr.5 do 12mm) bądź w lekkich konstrukcjach podłogowych (pianka o gr. 2 lub 3mm z możliwością laminacji folią paroizolacyjną). Pianka wykonana jest z niesieciowanych, zamkniętych komórek PE, dzięki czemu nie chłonie ona wody, jest bardzo trwała i odporna na chemikalia stosowane w budownictwie. Jest lekka, mocna, elastyczna i dlatego łatwa w zastosowaniu. Dodatkowe informacje: Gęstość pianek: do 35 kg/m3, szerokość rolek: 2-4mm do 2m, 5-6mm do 1.6m, 8-10mm do 1.5m, 12mm do 1.3m. długość rolek: możliwość wykonania krótkich rolek pod zamówienie klienta.

Na naszej stronie mogą Państwo nabyć produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Jeżeli więc poszukują Państwo wysokiej jakości, wytrzymałych folii piankowych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.