Maszyna do pakowania ubrań, podzespołów i części

Speedpack Hybrid to wszechstronna maszyna pakująca, która w połączeniu z satelitarnymi urządzeniami takimi jak stół licząco-ważący, przenośniki taśmowe, drukarka etykiet z półautomatu staje się w pełni wydajną linią pakującą.

System Speedpack Hybrid umożliwia pakowanie produktów z wykorzystaniem rękawa folii lub perforowanych worków na rolce. Wybór należy do klienta i jest doskonałym rozwiązaniem, gdy chcemy postawić na większą ekonomię. W przypadku folii w rękawie długość worka jest niczym nieograniczona i można ją ustawiać na bieżąco, zapisując jednocześnie do 50 recept dla 50 różnych wyrobów. Regulowany jest także czas i temperatura zgrzewania, długość naddatków i wiele innych parametrów, które zapisujemy z pomocą intuicyjnego, cyfrowego wyświetlacza. Zintegrowana etykieciarka komunikuje się z systemem ERP, drukując dane produktu i klienta bezpośrednio na opakowaniu.

Automat znajduje zastosowanie w niemal każdej branży. Nasi klienci wykorzystują go między innymi do pakowania opraw i puszek elektrycznych, mikroprocesorów, odzieży szpitalnej, narzędzi, zestawów części motoryzacyjnych i wielu innych. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy Speedpack może usprawnić również Twój proces produkcyjny, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy dystrybutorem trwałych automatów pakujących

Firma Techno zajmuje się dystrybucją różnego typu automatów pakujących używanych w zakładach przemysłowych. Proponujemy nowoczesne zgrzewarki kątowe zintegrowane z tunelami grzewczymi, hybrydowe maszyny wykorzystujące różne rodzaje materiału pakowego do zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym, e-commerce, elektronicznym czy części, a także pionowe automaty do produktów sypkich takich jak kawa, czy ryż.

Od wielu lat oferujemy swoim klientom automaty pakujące poziome, pionowe oraz próżniowe. Każdy z dostępnych w naszym asortymencie modeli jest niezwykle wydajny oraz trwały nawet podczas codziennej i intensywnej eksploatacji, dzięki czemu mogą one służyć w pełni niezawodnie przez wiele lat. Jest to więc doskonała inwestycja ułatwiająca oraz przyspieszająca codzienną pracę, na która decyduje się coraz więcej Klientów ceniących sobie trwałe i praktyczne rozwiązania.