Pakowanie i drukowanie w jednym systemie nowej generacji

W szczycie sezonu, gdy ilość zamówień znacząco się zwiększa, tempo produkcji staje się kluczowe dla osiągnięcia pożądanych wyników. Każde złożone zamówienie powinno generować zadowolonych i lojalnych klientów. Wdrożenie systemu Audion Speedpack Orderfulfillment pozwala na szybszą i bardziej elastyczną realizację zleceń oraz na zminimalizowanie kosztów w dwóch obszarach.

W odróżnieniu od innych automatycznych pakowarek dostępnych na rynku, Speedpack umożliwia pakowanie produktów przy użyciu perforowanych worków w rolce, rękawów foliowych lub obu rodzajów tych opakowań. Unikalna, hybrydowa technologia pozwala korzystać z urządzenia w sposób wielozadaniowy. Zastosowanie półrękawa foliowego wiąże się ze znaczącymi korzyściami. Po pierwsze, materiał ten jest tańszy, po drugie umożliwia dostosowanie rozmiaru opakowania do produktu, co skutkuje znacznie niższym całkowitym kosztem pakowania.

Co jeszcze może pomóc zwiększyć wydajność i jednocześnie zaoszczędzić na kosztach pracy i materiałów?

Speedpack zapewnia 5-krotnie większą wydajność w porównaniu z ręcznymi pakowarkami, co pozwala zmniejszyć liczbę ręcznych stanowisk pakowania. Ponadto może on drukować informacje o przesyłce bezpośrednio na foliopaku, tworząc kompletny system do pakowania zamówień Internetowych.

Wychodząc na przeciw branży wysyłkowej Audion Packaging Machines stworzył dwa modele automatów dla e-commerce (Speedpack 400 OFFL oraz Speedpack 550 OFFL), z w pełni zintegrowanymi funkcjami tworzenia opakowania i znakowania. Zapewniają one:

Szybkie tworzenie toreb na żądanie, każda z unikalną etykietą

Klienci zadowoleni ze z zmniejszonego wpływu na środowisko dzięki dopasowaniu opakowania do produktu

Znaczny wzrost wydajności produkcyjnej

Mniej przestojów związanych z zakładaniem folii

Zmniejszenie przestrzeni magazynowej dla materiałów

Niezawodność i bezpieczeństwo pracowników

Zbudowane bezkompromisowo z najwyższej jakości komponentów i sterowników PLC

Speedpack 400 OFFL

Kompletny system pakowania i drukowania zwiększający wydajność i obniżający koszty materiałów w realizacji zamówień

Typ maszyny: Stojąca
Długość zgrzewu: 50 – 400 mm
Rodzaj folii: Rękaw foliowy / worki automatowe
Prędkość cyklu: do 10 worków (rękaw) / do 20 worków (worki automatowe)
Długość worka: 300 – 600 mm
Zasilanie: Pneumatyczne

Speedpack 400 OFFL Paper Bags

Zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności pakowania i etykietowania, optymalizacji pracy i przestrzeni magazynowej.

Typ maszyny: Stojąca
Długość zgrzewu: 50 – 400 mm
Rodzaj folii: Worki automatowe
Prędkość cyklu: do 60 worków/min
Długość worka: 110 – 800 mm
Zasilanie: Pneumatyczne

Speedpack 550 OFFL

Innowacyjna i zaawansowana maszyna XL Bagger zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności pakowania i obniżenia kosztów materiałów.

Typ maszyny: Stojąca
Długość zgrzewu: 120 – 550 mm
Rodzaj folii: Rękaw foliowy / worki automatowe
Prędkość cyklu: do 10 worków/min (rękaw) / do 30 worków/min (worki automatowe)
Długość worka: 120 – 900 mm
Zasilanie: Pneumatyczne

speedpack 400 OFFL_1

Speedpack 400 Order Fulfillment

Speedpack 400 OFFL to opatentowany, kompaktowy system formowania, napełniania i zgrzewania toreb, zaprojektowany z myślą o wymagających zadaniach. Inwestując w automatyczną pakowarkę od Audion Packaging Machines masz pewność, że zamykasz swój produkt bezpiecznie, w wysokiej jakości urządzeniu i opakowaniu.

Obsługa Speedpack to zajęcie, którego chciałby doświadczyć każdy operator produkcyjny. Liczne czujniki bezpieczeństwa i wysokiej klasy komponenty sprawiają, że praca z urządzeniem jest przyjemna, szybka i rzetelna. Zbuduj zadowolony personel, oszczędzaj na kosztach pracy i skracaj przestoje związane z przezbrajaniem maszyny.

Nie znajdziesz bardziej kompaktowej, stylowej i łatwej w obsłudze maszyny pakującej niż model Speedpack 400 OFFL przeznaczony na rynek e-commerce. Wyposażony we wszystkie niezbędne opcje, zwiększa efektywność każdego magazynu czy sklepu Internetowego. Dzięki Audion Speedpack szybciej przygotujesz paczki do wysyłki i przerobisz towary po zwrotach.

Co otrzymujesz w ramach systemu pakującego dla e-commerce?

Worki na żądanie: Każdy worek innej długości, worki w partiach lub tworzenie worków na żądanie. Speedpack to najbardziej wszechstronna i elastyczna maszyna pakująca wymagająca minimalnej interwencji operatora.
Unikalny nadruk na każdym worku:
Niezależnie od tego, czy wybierzesz drukarkę etykiet, czy drukarkę termiczn,: wszystkie worki są automatycznie zaopatrywane w (unikalne) kody kreskowe lub etykietę wysyłkową bez konieczności ręcznego naklejania.
Przenośnik taśmowy: Przenośnik z regulacją wysokości nie tylko przenosi worki, ale zapewnia również prawidłowe pozycjonowanie i wsparcie w momencie załadunku.
Intuicyjny ekran dotykowy: Prosty i przyjazny dla użytkownika 7-calowy ekran dotykowy ułatwia nawigację i wybór między poszczególnymi parametrami.
Łatwy załadunek produktu: Specjalne chwytaki rozwierające opakowanie do przekroju prostokąta dla ułatwienia załadunku i podtrzymywania cięższych produktów.
Zintegrowane rozwiązanie do drukowania: Drukarka etykiet stanowi nieodłączny element automatu pakującego w branży e-commerce, zapewiając każdej torbie unikalną etykietę.

Wysokiej klasy sterownik PLC i oprogramowanie: Zintegrowany sterownik PLC umożliwia zapis i przechowywanie 50 gotowych receptur, jak również liczenie partii i sporządzanie statystyk. Ponadto kontroluje poziomy logowania i posiada wbudowaną diagnostykę w celu rozwiązywania problemów.
Elastyczność i szybki zwrot z inwestycji: Wystarczy jedno kliknięcie, aby zaoszczędzić na kosztach przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Pakuj ręcznie lub automatycznie, z wykorzystaniem robotów i różnych systemów.
Szeroki wybór materiałów do pakowania: Z folią Techno zawsze stworzysz idealne opakowanie. Niezależnie od tego, czy używasz szybkich, automatowych worków Audion SpeedBags, czy tworzysz torby na żądanie z rękawa polietylenowego. Dostarczamy wysokogatunkowe opakowania mailer i duplex o odpowiednich parametrach poślizgowych przystosowane do automatów pakujących.
Maksymalna mobilność: Dzięki kompaktowej budowie i podstawie na kółkach możesz ustawić automat pakujący w dowolnym miejscu na hali i w łatwy sposób przetransportować go w dowolne miejsce na hali produkcyjnej.
Wsparcie i serwis:
Jeśli masz jakieś pytania lub coś nie działa tak, jak chcesz, nasz serwis jest w ciągłym kontakcie z zespołem inżynierów Audion, zapewniając wsparcie przy uruchomieniu i na etapie produkcji.

DOSTĘPNE OPCJE:

Panel wyboru rozmiaru worka: Ten dodatkowy panel sterowania pozwala na szybką zmianę długości worka. Umieść panel w łatwo dostępnym miejscu i przyspiesz swój proces jednym kliknięciem.
Dodatkowa rolka odwijająca folię: Nigdy więcej nie trać czasu na zmianę folii podczas pakowania. Ta dodatkowa sztanga pozwala na zamocowanie zapasowej rolki folii przed przystąpieniem do pakowania i trzymanie zestawu w pogotowiu, na wypadek nagłej zmiany. Bardzo wygodne rozwiązanie przy zwiększonej liczbie operacji.
Integracja dodatkowego przenośnika taśmowego: Automatyczne przenośniki taśmowe wspomagają proces pakowania, ułatwiając i przyspieszając załadunek produktów oraz odbiór gotowych paczek. Pracuj szybciej i mądrzej, aby wynieść swoją produkcję na wyższy poziom.
Jonizator: Integracja jonizatora poprawia płynność otwierania worka w przypadku, gdy folia jest naelektryzowana.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Typ maszyny: Kompaktowy automat pakujący dla przemysłu e-commerce i zamówień Internetowych
Prędkość (rękaw foliowy): 10 worków/minutę (w zależności od rozmiaru worka)
Prędkość (worki automatowe): 20 worków/minutę (w zależności od rozmiaru worka)
Szerokość worka: Min 50 – Max 400 mm
Długość worka: Min 300 – Max 600 mm (w zależności od opcji nadruku)
Szerokość zgrzewu: 1,5 mm
Wysokość robocza: 875 mm
Wymiary strefy załadunku: Max szerokość 400 mm – Max głębokość 180 mm
Typy folii: Rękaw foliowy, SpeedBags (worki automatowe)
Max średnica folii 300 mm
Ilość banków pamięci: Max. 50 receptur
Rodzaj opakowania: Worki (bezbarwne, mailer, duplex)
Materiał pokrywający maszynę: Farba epoksydowa
Wymiary zewnętrzne (DxSxW): 1100 x 900 x 1100 mm
Ciśnienie robocze: 6 bar, 200-500 Nl/min
Typ szczelności: IP20
Napięcie: 230 V-1ph-50 /60 Hz
Moc: 1850 W
Dyrektywy / Normy: Dyrektywa EMC, Standard 2006/95/EC, 2004/108/EC, EN-ISO-12100
Speedpack 400 OFFL Paper_1000p

Speedpack 400 Order Fulfillment Paper Bags

Najnowsza pakowarka zaprojektowana przez inżynierów Audion.

speedpack-550-with-belt

Speedpack 550 Order Fulfillment

Model z powiększoną strefą załadunku i kurtyną dla cięższych i większych produktów.