AVM 190HS

Style opakowań:

· Poduszki powietrzne,
· Worek z dnem,
· Worek z fałdami,
· Worek w kształcie czworościanu,
· Worki łańcuchowe,
· Worek zipper,
· Worek z zaciskiem,
· Worek z wstawką typu header,

Opcje zgrzewania:

· Podwójny zgrzew – dla produktów płynnych,
· Dziurkacz – okrąg, euro dziurka, rączka,
· Poczwórny zgrzew.

Niestandardowy profil zgrzewania.

AVM 190 HS to mały, automat pakujący pionowy. Automatycznie tworzone jest opakowanie, następnie jest ono wypełniane produktem, zgrzewane i odcinane, tworząc gotowy produkt końcowy. Urządzenie to może być stosowane do pakowania wielu różnych produktów, takich jak granulki, proszki, ciecze i ciała stałe. Niewielka wysokość urządzenia (mniej niż 1200 mm) oznacza, że wypełnianie produktem może być wykonywane ręcznie lub za pomocą całkowicie automatycznego układu dozowania.

AVM 190 HS jest dostępny w następujących wersjach:

· AVM 190 HSI : zgrzewanie impulsowe dla opakowań polietylenowych.
· AVM 190 HS : wysoka prędkość dla zwiększenia produkcji.
· AVM 190 SERVO HS : Servo kontroler dla najwyższej prędkości produkcyjnej.

Wysokiej klasy automat pakujący pionowy

Ten model maszyny pakującej pionowej został specjalnie zaprojektowany do zastosowań, w których używanych jest polietylen. Jest ona w stanie zgrzać go przy wyższych prędkościach niż AVM 190 HS, wykorzystując szczękowe zgrzewanie impulsowe. AVM 190 HSI posiada również możliwość ustawiania temperatury chłodzenia, aby zgrzew był wystarczająco mocny dla ciężaru zapakowanego produktu. Daje on szybki oraz bardzo szczelny zgrzew nawet dla grubych materiałów. Model ten dostępny jest również w opcji ze stali nierdzewnej (klasyfikacja IP 65), co czyni go odpowiednim dla trudnych warunków panujących w przemyśle spożywczym.

AVM 190HS SERVO:

to wysokiej klasy pionowy automat. AVM 190 SERVO HS jest w stanie osiągnąć prędkość produkcji ponad 100 opakowań / min. Wykorzystanie sterowania Serwo- poziome szczęki zgrzewające, pozwala urządzeniu osiągnąć wysoką prędkość produkcji bez narażania integralności zgrzewania. AVM 190 SERVO HS ma 12 mm poziome szczęki zgrzewające, pneumatycznie regulowane pasy transportowe oraz ekran dotykowy interfejsu operatora.
Pełny zakres urządzeń serii AVM 190 HS przeznaczony jest do integracji z MultiHead / skali oraz ślimakiem, pompami lub wypełniaczami.

Cechy główne AVM 190 HS:

· Łatwe programowanie urządzenia,
· Ekran dotykowy interfejsu operatora,
· Kontrolowanie działania i zgrzewania za pomocą PLC,
· Łatwa wymiana elementów grzewczych bez użycia narzędzi,
· System informacji diagnostycznych,
· Zapisywanie programów,
· Licznik serii,
· Pneumatycznie regulowane pasy transportowe,
· Sterownik regulujący pasy transportowe,
· Automatyczne rozwarcie szczęki, jeśli produkt jest uwięziony,
· Bi-aktywne poziome szczęki zgrzewające,
· 12-milimetrowe poziome szczęki zgrzewające,
· Obsługa zadrukowanych folii,
· Detektor końca folii,
· 2 ustawienia zgrzewania (overlap lub fin)
· Certyfikat CE.

Opcje:

· System pompowania gazu do pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP),
· Kolektor kurzu,
· Płyty chwytające produkt,
· Automatyczne pracy urządzenia przez sieć,
· Docisk,
· Kodowanie kreskowe, drukowanie i etykietowanie,
· Enkoder,
· Podwójne uderzenie,
· Konstrukcja ze stali nierdzewnej (IP 65),
· Transporter folii z napędem Serwo.

Maszyny pakujące pionowe od sprawdzonego producenta

Każda maszyna pakująca pionowa dostępna na naszej stronie internetowej cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz solidnością wykonania, dzięki czemu są one w stanie funkcjonować niezawodnie nawet przez wiele lat. Jest to więc doskonała inwestycja usprawniająca pracę oraz zapewniająca szybkie pakowanie nawet dużej liczby artykułów. Wszystkie maszyny zostały stworzone z dbałością o najmniejszy nawet detal, przez co cechuje je bardzo długa żywotność.

Jeśli poszukują Państwo wysokiej klasy automatów pakujących pionowych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedawane przez nas modele wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie pytań służymy pomocą.

AVM 200IC

AVM 200 IC wyposażony jest w specjalnie zwalniający pas transportowy, dla zwiększenia prędkości i wydajności pakowania poprzez wcześniej przygotowany asortyment w poszczególnych przegrodach dobierając go ze stołu sortującego

AVM 200 IC jest wyposażony w ciekłokrystaliczny, dotykowy panel sterowania kontrolujący pracę szczęk zgrzewających, które zapewniają doskonały zgrzew impulsowy tworząc torebki z folii polietylenowej. Całe działanie Automatu sterowane jest poprzez ekran dotykowy, który może zapisać nawet 50 rożnych programów pracy. Całkowita wysokość automatu ( 960mm ), pozwala na zainstalowanie go w dogodnym miejscu przy stanowisku pracy.

AVM 280/320/350

AVM 280 to nowoczesny automat pakujący – więcej informacji na stronie producenta.