SLB 1007 TRAYSEALER

SLB 1007 to ręczna zgrzewarka tackowa przeznaczona do wykorzystania w modyfikowanej atmosferze pakowania (MAP) kubków i tacek. SLB 1007 oferuje najlepsze połączenie ceny i wydajności w przemyśle dzięki sposobie pakowania opartym o zachowanie świeżości żywności za pomocą przypływu gazu.

 

Specyfikacja techniczna SLB 1007
Wydajność (max tylko ze zgrzewem) 8 cykl/min
Wydajność (max z MAP) 6 cykl/min
Max wymiary tacki (dł. x szer. x wys.) 360 x 300 x 140 mm
Max szerokość folii 335 mm
Możliwość drukowania na folii Standard
Zużycie powietrza 100L/min (przy 7 bar)
Zasilanie 230V-1Ph-50/60Hz
Moc 2000W
Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.) 1200 x 1100 x 1480 mm

Próżniowe pakowanie żywności

Maszyny do pakowania próżniowego służą do pakowania produktów w folię barierową zapewniającą całkowitą szczelność opakowania, odporność na parowanie oraz świeżość produktu, który się w nim znajduje. Wykorzystywane są najczęściej do pakowania próżniowego żywności oraz wyrobów garmażeryjnych. Odpowiednie przechowywanie żywności jest gwarancją znacznie dłuższej ich przydatności do spożycia, dlatego warto postawić na właściwe metody, dzięki którym będą mogli Państwo w znacznym stopniu przedłużyć trwałość konkretnych produktów spożywczych.

Zalety automatów pakujących próżniowo

Automaty pakujące próżniowe posiadają wiele zalet. Jest to zarazem praktyczne i wygodne rozwiązanie mająca bezpośredni wpływ na to, by dane produkty zachowały świeżość przez dłuższy czas. Zalety tego rozwiązania to również:

  • Ponad dwukrotne przedłużenie okresu przydatności danego produktu
  • Estetyczny wygląd
  • Trwałość i szczelność opakowania
  • Zachowanie apetycznego smaku i wyglądu
  • Brak możliwości odparowania zapraw i soków znajdujących się w opakowaniu
  • Ograniczenie psucia się produktów

Maszyny do pakowania próżniowego – sprawdź naszą ofertę!

Jesteśmy pierwszym przedsiębiorstwem we Wrocławiu, które dostarczało urządzenia i automaty pakujące próżniowo. Jednym z modeli dostępnych w naszej ofercie jest SLB 1007 będący ręczną zgrzewarką tackowa przeznaczoną do wykorzystania w modyfikowanej atmosferze pakowania kubków i tacek. Maszyna ta oferuje najlepsze połączenie ceny i wydajności w przemyśle dzięki sposobie pakowania opartym o zachowanie świeżości żywności za pomocą przypływu gazu.

Sprzedawane przez nas maszyny do pakowania próżniowego wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Nasze automaty są niezwykle wydajne oraz trwałe nawet podczas codziennej i intensywnej eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć w pełni niezawodnie nawet przez wiele lat. Jest to więc doskonała inwestycja ułatwiająca oraz przyspieszająca codzienną pracę, na która decyduje się coraz więcej Klientów ceniących sobie trwałe i praktyczne rozwiązania.