Komorowe pakowarki dla branży farmaceutycznej, medycznej i zaawansowanych technologii

Audionvac z walidacją to seria pakowaczek próżniowych rozpoczynająca się od niewielkiego modelu stołowego VMS 163B VALIDATABLE, a kończąca na dwukomorowych jednostkach wolnostojących. Każda pakowaczka posiada unikalną komorę z pokrywą i stołami roboczymi, bi-aktywne 8mm listwy zgrzewające oraz pompę próżniową Busch®. Ich obudowy zostały wykonane ze stali nierdzewnej, natomiast komory ze stali nierdzewnej (modele  VMS) lub aluminium (modele VM). Wyposażone w precyzyjny czujnik temperatury (ATC) oraz intuicyjny panel dotykowy umożliwiający tworzenie recept, poziomów dostępu, loginów i haseł, a także zapis danych w logu i ich eksport na PC lub USB. Pakowarki zostały tak zaprogramowane, by umożliwić automatyczne przerywanie cyklu, gdy chociaż jeden z krytycznych parametrów przekroczy próg alarmowy. Urządzenia Audionvac są zgodne z normą ISO 11607-2 dotyczącą walidacji procesu zgrzewania.

PAKOWARKI PRÓŻNIOWE KOMOROWE Z WALIDACJĄ

Stołowa pakowaczka próżniowa z walidacją

VMS 163B Validatable to kompaktowy a zarazem najmniejszy w gamie walidowanych pakowarek próżniowych model stołowy wyposażony w intuicyjny panel sterowania ADC oraz kontroler temperatury ATC, spełniający normę ISO 11607-2.

Podstawowe cechy urządzenia:

• Obudowa ze stali nierdzewnej
• Pokrywa płaska z okienkiem
• Robocza powierzchnia komory (DxS): 410mm x 460mm
• Bi-aktywny zgrzew 8mm
• Cyfrowy panel dotykowy z 50 receptami
• Możliwość zapisania i wyeksportowania danych na USB
• Pompa próżniowa Bush 21 m3/h

Krytyczne parametry podlegające kontroli i monitorowaniu: ciśnienie w komorze, temperatura zgrzewania, czas zgrzewania, siła zgrzewu

Pakowarka próżniowa wolnostojąca z walidacją

VMS 333 Validatable to największa jednokomorowa maszyna do pakowania próżniowego z płaskim stołem robozym płytą z gamy Audionvac. Doskonała jakość zgrzewu oraz możliwość kontroli kluczowych procesów czynią z tej pakowarki niezawodne narzędzie do zabezpieczania produktów sterylnych, technologicznie zaawansowanych oraz spożywczych. Trwała, solidna konstrukcja pozwala na korzystanie z urządzenia w trudnych warunkach przemysłowych, a spełnienie normy ISO 11607-2 dotyczącej walidacji zgrzewania na zastosowanie VMS 333 w cleanroom klasy 5.

Zalety maszyny:

➡ Wyposażony w precyzyjny kontroler temperatury Audion (ATC)
➡ Wyposażony w przyjazny dla użytkownika interfejs z ekranem dotykowym (ADC)
➡ Poziomy dostępu kontrolowane za pomocą haseł
➡ Bi-aktywne listwy zgrzewające
➡ Szerokość zgrzewu 8 mm
➡ Pompa próżniowa Busch
➡ Łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu obudowa
➡ Materiały wysokiej jakości
➡ Możliwość zapisania 50 recept
➡ Aluminiowa komora próżniowa

Dwukomorowa pakowaczka próżniowa dla przemysłu

VMS 503 Validatable to największa walidowalna dwukomorowa pakowaczka próżniowa. Higieniczna konstrukcja przekłada się na niezawodną operacyjność oraz niskie koszty utrzymania. Ta dwukomorowa maszyna próżniowa wyposażona jest w podlegające walidacji listwy zgrzewające do pakowania MAP (Modified Atmosphere Packaging) i próżniowego. Przemysłowy model ze stali nierdzewnej z płaskim blatem roboczym, przyjaznym panelem sterowania z rozbudowanymi programami oraz możliwością doposażenia w opcje, takie jak automatyczna pokrywa czy system listew heavy duty jest w pełni zgodny z ISO 11607-2.

Pozostałe opcje:
Dogazowanie – pakowanie w zmodyfikowanej atmosferze (MAP), Multicykl, Utworzenie unikalnego ID z przypisanym hasłem, Skaner kodów kreskowych, Drukarka etykiet, Kalibracja, Walidacja, Zewnętrza pompa próżniowa, Zewnętrzne odprowadzenie powietrza

PAKOWANIE ENDOPROTEZ, MASEK I PRZYŁBIC