Małe, stołowe i duże, dwukomorowe

Kiedy poszukują Państwo maszyny, która zapewni maksimum próżni, polecamy pakowaczki próżniowe komorowe Audionvac. Urządzenia te zostały zaprojektowane, by zaspokoić wymagania wielu przemysłów włączając przetwórstwo spożywcze, przemysł medyczny, farmaceutyczny czy elektroniczny. Zaletą pakowania próżniowego w komorze jest to, że przestrzeń otaczająca produkt jest także opróżniana. Ten rodzaj pakowania próżniowego odróżnia pakowaczki komorowe od impulsowych pakowaczek z dyszą ssącą. Pakowaczki próżniowe komorowe mogą również pakować produkty w różnych atmosferach. Bardzo małe resztki nie opróżnionego powietrza pozostają przed wpuszczeniem gazu.

Pakowaczki próżniowe komorowe występują w wielu różnych wersjach od małych pakowaczek stołowych do dużych, stojących na podłodze pakowaczek dwukomorowych. Wszystkie modele stojące i większość stołowych posiada łatwy w obsłudze cyfrowy panel kontrolny. Pakowaczki Audionvac są dostępne w całości z aluminium (seria VM) lub stali nierdzewnej (seria VMS). Obie wersje wyposażone są w komory ze stali nierdzewnej.

pakowaczki-próżniowe-komorowe-stołowe

PAKOWACZKI PRÓŻNIOWE STOŁOWE

MOBILNE-1-KOMORA

PAKOWACZKI PRÓŻNIOWE MOBILNE- 1 KOMORA

MOBILLNE-2-KOMORY

PAKOWACZKI PRÓŻNIOWE MOBILNNE- 2 KOMORY

Pakowaczka próżniowa komorowa od sprawdzonego producenta

Pakowaczki próżniowe komorowe są tak popularne głównie przez wzgląd na ich szybkość oraz dużą wygodę użytkowania. Dbamy o to, by dostarczać swoim Klientom sprawdzone i niezawodne rozwiązania odporne nawet na intensywną eksploatację. Każda pakowaczka dostępna w naszej ofercie cechuje się prostotą oaz wysoką jakością wykonania, co ma bezpośrednie przełożenie na niezawodność oraz bezproblemową pracę każdego urządzenia. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu produkt najwyższej klasy, który będzie doskonałą i niezwykle praktyczną inwestycją na wiele lat.

Jeżeli poszukują Państwo firmy produkującej wysokiej klasy pakowaczki próżniowe komorowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedawane przez nas urządzenia wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie pytań służymy pomocą.