Małe, stołowe i duże, dwukomorowe

Kiedy poszukują Państwo maszyny, która zapewni maksimum próżni, polecamy pakowaczki próżniowe komorowe Audionvac. Urządzenia te zostały zaprojektowane, by zaspokoić wymagania wielu przemysłów włączając przetwórstwo spożywcze, przemysł medyczny, farmaceutyczny czy elektroniczny. Zaletą pakowania próżniowego w komorze jest to, że przestrzeń otaczająca produkt jest także opróżniana. Ten rodzaj pakowania próżniowego odróżnia pakowaczki komorowe od impulsowych pakowaczek z dyszą ssącą. Pakowaczki próżniowe komorowe mogą również pakować produkty w różnych atmosferach. Bardzo małe resztki nie opróżnionego powietrza pozostają przed wpuszczeniem gazu.

Pakowaczki próżniowe komorowe występują w wielu różnych wersjach od małych pakowaczek stołowych do dużych, stojących na podłodze pakowaczek dwukomorowych. Wszystkie modele stojące i większość stołowych posiada łatwy w obsłudze cyfrowy panel kontrolny. Pakowaczki Audionvac są dostępne w całości z aluminium (seria VM) lub stali nierdzewnej (seria VMS). Obie wersje wyposażone są w komory ze stali nierdzewnej.

pakowaczka próżniowa komorowa
pakowaczki komorowe próżniowe
pakowaczki próżniowe komorowe

Pakowaczka próżniowa komorowa od sprawdzonego producenta

Pakowaczki próżniowe komorowe są tak popularne głównie przez wzgląd na ich szybkość oraz dużą wygodę użytkowania. Dbamy o to, by dostarczać swoim Klientom sprawdzone i niezawodne rozwiązania odporne nawet na intensywną eksploatację. Każda pakowaczka dostępna w naszej ofercie cechuje się prostotą oaz wysoką jakością wykonania, co ma bezpośrednie przełożenie na niezawodność oraz bezproblemową pracę każdego urządzenia. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu produkt najwyższej klasy, który będzie doskonałą i niezwykle praktyczną inwestycją na wiele lat.

Jeżeli poszukują Państwo firmy produkującej wysokiej klasy pakowaczki próżniowe komorowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedawane przez nas urządzenia wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie pytań służymy pomocą.

Pakowaczki próżniowe stołowe

Klientom TECHNO proponujemy również pakowaczki próżniowe stołowe – są to niezwykle profesjonalne urządzenia, które ułatwiają pakowanie próżniowe. Co je wyróżnia? Jak sama nazwa wskazuje, budowa pozwala na bezpieczne postawienie ich na blacie/stole. Należy dodać, że nasze pakowaczki próżniowe komorowe działają niezawodnie i szybko. Ich działanie opiera się na zamykaniu woreczków w specjalnej komorze, w której zostaje wytworzona próżnia. Są to urządzenia niezbędne przede wszystkim w branży gastronomicznej. Pakowarki komorowe umożliwiają wygodne pakowanie wszystkich substancji płynnych, czyli sosów, zup, napojów, co jest ogromnym ułatwieniem dla wszystkich restauratorów, czy też firm cateringowych. Proponujemy bogaty wybór komorowych pakowarek próżniowych, dzięki czemu każdy klient z pewnością znajdzie u nas odpowiednie dla siebie urządzenie. W przypadku dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą – zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w jednym z oddziałów.