KRAJALNICE

KRAJALNICA PIECZYWA MKP

Oferowane przez nas maszyny kroją doskonale wszystkie gatunki chleba, od najtwardszego razowego do najdelikatniejszego chleba jasnego, szybko i efektywnie, w ilości do 150 bochenków na godzinę. Piłki ze stali nierdzewnej zagłębiają się łagodnie w odpowiednio umocowany bochenek, aż do jego całkowitego przekrojenia na estetyczne kromki o grubości 11mm lub 13mm. Szybkość krojenia może być regulowana odpowiednio do wielkości i rodzaju chleba. Specjalny wyłącznik zabezpiecza krajalnicę przed samoczynnym uruchomieniem przy przerwach w dopływie prądu oraz zabezpiecza silnik przed przeciążeniem. Górna osłona oraz elementy mające kontakt z pieczywem wykonane są ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Krajalnica przeznaczona jest do ustawienia na ladzie lub na specjalnym wózku, typ WK-1, umożliwiającym łatwe jej przemieszczanie. Maszyna może być wyposażona w specjalnie pochyloną półkę, umożliwiającą pakowanie pokrojonych kromek. Dzięki tym zaletom krojenie i pakowanie może wykonywać jedna osoba, pozwalając na zmniejszenie wysiłku obsługi i oszczędności miejsca w kuchni. W wyposażeniu maszyny znajduje się szuflada na okruchy powstające przy krojeniu.

VEGGIEPACK AVP

Veggiepack jest wyjątkową półautomatyczną maszyną do pakowania warzyw o okrągłym kształcie, takich jak sałata, kapusta, cykoria, brokuły, kalafior itp. Produkt jest szczelnie owinięty w folię z polipropylenu lub polistyrenu, nie pozostawiając nadmiaru folii wokół produktu. Produkt jest zabezpieczony przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniami a okrągły kształt opakowania zapewnia odpowiednią prezencję produktu.

Funkcje:
· Zgrzew w dolnej części produktu,
· Odrębne zrzuty folii i produktu,
· Pozycjonowanie folii przy pomocy fotokomórki,
· Krótki czas nagrzewania,
· Nie potrzeba sprężarki,
· Regulowane przyleganie opakowania.

Dane techniczne AVP 600
Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.) 1230 x 830 x 960 mm
Waga maszyny 220 kg
Listwa zgrzewająca Gorący zgrzew
Folia (perforacja) CPP, OPP, polistyren
Grubość folii Ok 15 mikronów
Szerokość folii 520-600 mm
Długość rolki folii Max. 1000m
Długość produktu Max. 220 mm
Wysokość produktu Max. 175 mm
Wydajność 550/h
Zasilanie 230 V/1ph/50Hz
Moc 700 W

MAILPACK

MAIL PACK, to nieskomplikowana i łatwa w obsłudze maszyna specjalnie przygotowana do pakowania broszur i czasopism w systemie mailingu (wysyłki bezpośredniej). Grubość pakowanego druku, broszury, czasopisma lub kompletu wydawnictw nie powinna przekraczać 12 mm. Max. wydajność urządzenia to 1000 opakowań na godzinę przy formacie A4. Folia opakowaniowa typu: PE lub PP,  podawana jest poprzez układ rolek napinających aż do kołnierza ze stali nierdzewnej gdzie formowana torebka-koperta. Kołnierz ten stanowi jednocześnie szczelinę wrzutową dla broszury lub pakietu. Po wsunięciu w szczelinę materiału do wysyłki, maszyna owinie pakiet, zgrzeje wzdłużnie i odetnie poprzecznie zamykając gotowy pakiet w ochronnej kopercie foliowej, na którą można przykleić sticker adresowy odbiorcy, logo firmowe bądź inną dowolną informację zachowując jednocześnie czytelność zawartości przesyłki.