VEGGIEPACK AVP

Veggiepack jest wyjątkową półautomatyczną maszyną do pakowania warzyw o okrągłym kształcie, takich jak sałata, kapusta, cykoria, brokuły, kalafior itp. Produkt jest szczelnie owinięty w folię z polipropylenu lub polistyrenu, nie pozostawiając nadmiaru folii wokół produktu. Produkt jest zabezpieczony przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniami a okrągły kształt opakowania zapewnia odpowiednią prezencję produktu.

Funkcje:
· Zgrzew w dolnej części produktu,
· Odrębne zrzuty folii i produktu,
· Pozycjonowanie folii przy pomocy fotokomórki,
· Krótki czas nagrzewania,
· Nie potrzeba sprężarki,
· Regulowane przyleganie opakowania.

Dane techniczne AVP 600
Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.) 1230 x 830 x 960 mm
Waga maszyny 220 kg
Listwa zgrzewająca Gorący zgrzew
Folia (perforacja) CPP, OPP, polistyren
Grubość folii Ok 15 mikronów
Szerokość folii 520-600 mm
Długość rolki folii Max. 1000m
Długość produktu Max. 220 mm
Wysokość produktu Max. 175 mm
Wydajność 550/h
Zasilanie 230 V/1ph/50Hz
Moc 700 W

PANDYMATIC

Pandymatic to bardzo elastyczna maszyna pakująca o dużej zdolności produkcyjnej. Maszyna posiada rewolucyjny kompaktowy system: formowanie / napełnianie / zgrzewanie z użyciem rękawa foliowego.
Formuje woreczki in-line, zanim zostaną one wypełnione i zgrzane. Prostota Pandymatic’a przejawia się w konstrukcji urządzenia, która pozwala na korzystanie z rękawa foliowego i eliminuje niedogodności
związane z formowaniem kołnierza, powtórnym zamykaniem i kompleksowa kontrolą zintegrowaną z tradycyjnym systemem formowania / napełniania / zgrzewania.
Wbudowany port interfejsu umożliwia integrację z licznikami, wagami, robotyką i innymi przenośnikami automatycznymi dla w pełni automatycznego pakowania. W Pandymatic, rozmiar jest zmienny a ustawienia
są bardzo łatwe do zrealizowania. Maszyna wymaga niewielu czynności konserwacyjnych. Rolki o dużej średnicy i zmienne długości worków pozwalają na pakowanie produktów o praktycznie każdej długości.

MAILPACK

MAIL PACK, to nieskomplikowana i łatwa w obsłudze maszyna specjalnie przygotowana do pakowania broszur i czasopism w systemie mailingu (wysyłki bezpośredniej). Grubość pakowanego druku, broszury, czasopisma lub kompletu wydawnictw nie powinna przekraczać 12 mm. Max. wydajność urządzenia to 1000 opakowań na godzinę przy formacie A4. Folia opakowaniowa typu: PE lub PP,  podawana jest poprzez układ rolek napinających aż do kołnierza ze stali nierdzewnej gdzie formowana torebka-koperta. Kołnierz ten stanowi jednocześnie szczelinę wrzutową dla broszury lub pakietu. Po wsunięciu w szczelinę materiału do wysyłki, maszyna owinie pakiet, zgrzeje wzdłużnie i odetnie poprzecznie zamykając gotowy pakiet w ochronnej kopercie foliowej, na którą można przykleić sticker adresowy odbiorcy, logo firmowe bądź inną dowolną informację zachowując jednocześnie czytelność zawartości przesyłki.