Model ES-104

Półautomatyczna wiązarka ES – 104, jest idealnym urządzeniem do paskowania ładunków kartonowych, pakietów drewnianych, z tworzyw sztucznych itp. taśmą polipropylenową. Do pakowania lekkich towarów można użyć taśmy w szerokości 5mm, do średniej ciężkości 9mm, towary ciężkie wymagają natomiast taśmy 16mm. Maszyna ta może wykonać 24 owinięcia / minutę, co sprawia, że przy niskich kosztach utrzymania uzyskuje ona naprawdę wysoką wydajność.

Funkcjonalne i trwałe wiązarki

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości, wytrzymałych wiązarek, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Byliśmy pierwszym przedsiębiorstwem we Wrocławiu, które dostarczało urządzenia i maszyny pakujące, a także profesjonalne wiązarki. Sprzedawane przez nas urządzenia wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości.

Każdy produkt dostępny na naszej stronie cechuje się ponadprzeciętną jakością oraz wytrzymałością, dzięki czemu ich zakup jest korzystną inwestycją, na którą decyduje się coraz więcej Klientów ceniących sobie produkty wysokiej jakości. Jeżeli więc poszukują Państwo sprawdzonej firmy produkującej profesjonalne i wytrzymałe wiązarki, zachęcamy do zakupów!

Wiązarka wysokiej klasy

Jeśli planują Państwo nabyć profesjonalne wiązarki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jednym z najchętniej wybieranych modeli jest półautomatyczna wiązarka ES – 104. To doskonałe urządzenie służące do paskowania ładunków kartonowych, pakietów drewnianych, z tworzyw sztucznych itp. taśmą polipropylenową. Do pakowania lekkich towarów można użyć taśmy w szerokości 5mm, do średniej ciężkości 9mm, towary ciężkie wymagają natomiast taśmy 16mm. Maszyna ta może wykonać 24 owinięcia / minutę, co sprawia, że przy niskich kosztach utrzymania uzyskuje ona naprawdę wysoką wydajność.

Od lat produkujemy wysokiej klasy wiązarki i bardzo chętnie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedawane przez nas urządzenia wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie pytań służymy pomocą.