Poduszki powietrzne

MINI PAK’R AIR jest to mała, łatwa w obsłudze maszyna do produkcji poduszek powietrznych (ochronnych) do wypełniania pustych przestrzeni w kartonach lub do zabezpieczania towarów bezpośrednio. Maszyna może być podłączona w dowolnym miejscu, gdzie jest gniazdko na 230 V. Maszyna posiada swoje własne, wewnętrzne źródło powietrza, które delikatnie napełnia poduszki. Z uwagi na swoje niewielkie rozmiary: (dług.) 36cm x (szer.) 33cm x (wys.) 28cm,maszynę można ustawić prawie wszędzie i może ona być bez problemu przenoszona na inne miejsce, ponieważ waży zaledwie 6kg.

Materiał recyclingowy

EKOMET

Jest to urządzenie do produkcji bardzo TANIEGO materiału wypełniająco-amortyzującego metodą recyklingu poużytkowych kartonów pochodzących z dostaw zaopatrzeniowych lub uzyskiwanych z rynku.

EKO – wypełniacz jest doskonałą alternatywą dla granulatów styropianowych, folii pęcherzykowej, woreczków napełnianych powietrzem itp. Jego główne zalety to niski koszt, uniwersalność i ekologiczny charakter.

Doskonale sprawdza się przy: dopełnianiu, amortyzowaniu, wyścielaniu, owijaniu, przekładaniu Wypełniacz rewelacyjnie uzupełnia puste przestrzenie występujące podczas pakowania.

Zalety maszyny EKOMET

1. Maszyna wykonuje DWA TYPY WYPEŁNIACZA: przestrzenny i płaski.

Przestrzenny – wstępnie uformowany materiał znacznie ułatwia proces pakowania eliminując konieczność ręcznego formowania, jak również posiadający lepsze właściwości amortyzujące

Płaskie maty – nacięta mata wygodna w przypadku owijania lub przekładania produktów (np. butelki, talerze)

Wypełniacz jest materiałem ulegającym łatwo rozpadowi, nie rozsypuje się w porównaniu do kulek styropianowych, jest łatwy w utylizacji (nadje się na podpałkę), nadaje się do ponownego wykorzystania.
2. EKOMET jest wyposażony w UTWARDZONE WALCE NACINAJĄCE o długiej trwałości. Szczelina gdzie wkładany jest materiał, ma taką szerokość, aby nie można było włożyć ręki, a dodatkowo walce tnące zamontowane są w bezpiecznej odległości.
3. JEDEN CYKL PRACY umożliwia przycięcie na szerokość i przerobienie tektury.
4. Maszyna wyposażona jest w STÓŁ PODAJĄCY oraz posiada REGULACJĘ SZEROKOŚCI wypełniacza.
5. Zamontowane skrętne (z hamulcem) zespoły kołowe pozwalają na łatwe przesuwanie urządzenia.
6. ENERGOOSZCZĘDNY SILNIK trójfazowy 0,75 lub 1 kW w modelach 320 i 330 gwarantuje dużą moc przy niskich kosztach eksploatacji.
7. ZABEZPIECZENIE TERMO-ELEKTROMAGNETYCZNE chroni silnik przed uszkodzeniem