Model EC-701

Nowe zaklejarki Firmy Everroll służą do szybkiego zaklejania od dołu i u góry kartonów o średnich rozmiarach i wadze. Dzięki tym niezawodnym urządzeniom otrzymujemy bardzo dobre i trwałe zamkniecie kartonu. Napęd paskami bocznymi, prawo i lewo stronne dociskanie, łatwa regulacja napiecia taśmy, duża predkość wykonywanej operacji (do 19,5 m/min.), oraz wymienna głowica z taśmą z góry i z dołu maszyny to niektóre zalety oferowanych przez naszą firmę zaklejarek

Pakuje, zabezpiecza, uszczelnia

Profesjonalna zaklejarka jest maszyną pakującą, zabezpieczającą oraz uszczelniającą opakowania kartonowe. Każda z nich jest niezwykle łatwa w obsłudze, a dodatkowo zapewnia estetyczny wygląd każdego opakowania. Towary pakowane w kartony muszą być odpowiednio zabezpieczone przy użyciu taśmy. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję, że karton nie zostanie przez przypadek otwarty, a produkt znajdujący się w nim jest dobrze chroniony zarówno przed uszkodzeniem mechanicznym, jak również działaniem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, promienie słoneczne oraz śnieg.

Jednym z najbardziej profesjonalnych i sprawdzonych modeli zaklejarek jest ta od Firmy Everroll, służąca do szybkiego zaklejania od dołu i u góry kartonów o średnich rozmiarach i wadze. Dzięki tym niezawodnym urządzeniom otrzymujemy bardzo dobre i trwałe zamkniecie kartonu. Napęd paskami bocznymi, prawo i lewo stronne dociskanie, łatwa regulacja napięcia taśmy, duża prędkość wykonywanej operacji (do 19,5 m/min.) oraz wymienna głowica z taśmą z góry i z dołu maszyny to niektóre zalety oferowanych przez naszą firmę zaklejarek

Zaklejarka – główne zalety

Zaklejarka – główne zalety
Jednym z powodów dla których tak duża grupa Klientów decyduje się nabyć profesjonalne zaklejarki dostępne w naszym asortymencie jest szereg zalet, które posiadają.
Urządzenia te:

  • w dużym stopniu zwiększają wydajność produkcyjną
  • zapewniają estetyczne opakowanie każdego produktu
  • minimalizują zużycie materiału wykorzystywanego do opakowywania
  • minimalizują czas związany z pakowaniem danego artykułu

Każde urządzenie dostępne na naszej stronie, w tym również zaklejarki, cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz jakością. Wszystkie ich elementy zostały wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu mogą one służyć niezawodnie przez wiele lat, nawet podczas intensywnej eksploatacji. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie pytań służymy pomocą.