Super Poly

Super Poly są to zgrzewarki impulsowe szczękowe, przenośne, lekkie, łatwe w obsłudze, które zapewniają niezawodny zgrzew o szerokości 3mm i długości do 630mm (w zależności od modelu). Zgrzewarki stosowane są do zgrzewania folii (worków) o dużych gabarytach max. do grubości folii 2 x 0,3mm. Mogą to być np: worki stojące wypełnione nawozem, torfem lub materiałami budowlanymi itp., oraz folie w postaci pokrowców na meble lub na maszyny i urządzenia. Wszystkie zgrzewarki Super Poly są używane z dostarczanym układem transformatorowo-sterującym posiadającym regulację czasu zgrzewania, zależną od grubości folii. Czas pracy zgrzewarki sygnalizuje dioda znajdująca się na transformatorze, po której zgaśnięciu można otworzyć zaciśnięte szczęki zgrzewarki..

PRONTO

Pronto jest wygodną zgrzewarką impulsową przeznaczoną do zgrzewania (zamykania) gotowych worków. Pronto może być umocowana na ścianie, przytwierdzona do stołu lub umocowana ponad stołem przy pomocy specjalnego stojaka. Zgrzewanie następuje po naciśnięciu obiema rękami dolnego ramienia zgrzewająco – dociskowego. Urządzenie posiada regulację czasu zgrzewu, który sygnalizowany jest poprzez zapalenie się lampki kontrolnej. Czas zgrzewu reguluje się w zależności od grubości zgrzewanej folii.

SEALBOY

SEALBOY są to impulsowe zgrzewarki przeznaczona do pakowania wszelkiego rodzaju produktów przy ograniczonej przestrzeni roboczej. Urządzenia stosowane jest do zgrzewania folii LDPE , PP oraz cienkich laminatów. Można nimi zamykać lub produkować woreczki z rękawa ustalając sobie odpowiednią długość opakowania. Posiada regulowany potencjometrem czas zgrzewania. Po zamknięciu górnego ramienia zgrzewającego rozpoczyna się czas zgrzewania. Czas pracy zgrzewarki sygnalizuje dioda znajdująca się w przedniej części urządzenia, po której zgaśnięciu można podnieść ramię zgrzewarki. Wszystkie modele są wyposażone w osłonięty mechanizm tnący, za pomocą którego można łatwo usunąć nadmiar folii.

SEALKID

SEALKID są to impulsowe zgrzewarki przeznaczona do pakowania wszelkiego rodzaju produktów przy ograniczonej przestrzeni roboczej. Urządzenia stosowane jest do zgrzewania folii LDPE , PP oraz cienkich laminatów. Można nimi zamykać lub produkować woreczki z rękawa ustalając sobie odpowiednią długość opakowania. Posiada regulowany potencjometrem czas zgrzewania. Po zamknięciu górnego ramienia zgrzewającego rozpoczyna się czas zgrzewania. Czas pracy zgrzewarki sygnalizuje dioda znajdująca się w przedniej części urządzenia, po której zgaśnięciu można podnieść ramię zgrzewarki. Wszystkie modele są wyposażone w osłonięty mechanizm tnący, za pomocą którego można łatwo usunąć nadmiar folii.

SEALMASTER MAGNETA

SEALMASTER MAGNETA są to impulsowe zgrzewarki przeznaczone do pakowania wszelkiego rodzaju produktów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Posiadają wiele zastosowań dzięki rozbudowanym opcjom zgrzewania. Proces zgrzewania rozpoczyna się poprzez naciśnięcie padała nożnego za pomocą którego zostaje opuszczone ramię zgrzewarki, które uruchamia elektromagnes przytrzymujący je do momentu dokonania zgrzewu. Po wykonaniu zgrzewu wyłącza się elektromagnes i ramię wraca do pozycji początkowej. Zgrzewarki posiadają regulowany potencjometrem czas zgrzewania i chłodzenia, oraz elektromagnes dzięki któremu możemy liczyć na 100% powtarzalność zgrzewu. Wszystkie modele są wyposażone w osłonięty mechanizm tnący za pomocą którego można łatwo usunąć nadmiar folii. Urządzenia stosowane jest do zgrzewania wszystkich rodzajów folii termo-zgrzewalnych. Można nim zamykać lub produkować woreczki z rękawa (połrękawa) ustalając sobie odpowiednią długość opakowania.

MAGNETA MGT (Twin) zgrzew podwójny
Urządzenie posiada 2 równoległe do siebie listwy zgrzewające stosowane przy produkcji woreczków z półrękawka lub do zamykania worka podwójnym zgrzewem

MAGNETA MGDS (Bi – active) zgrzew góra-dół
Dzięki 2 listwom grzejnym, które podczas zgrzewania schodzą się ze sobą, możemy zgrzewać grubsze folie (2 x 0,25mm)

MAGNETA MGMI (Industrial) zgrzew przemysłowy 5mm, zgrzewarki z pedałem elektrycznym
Urządzenie jest wyposażone w taśmę kantalową 5mm zamiast 3mm, która zamocowana jest na napinaczu

MAGNETA MGS (Stainless steel) ze stali nierdzewnej
Urządzenie jest wykonane ze stali nierdzewnej, stosuje się je w przemyśle spożywczym w trudnych warunkach pracy (posiada obudowę ze stali nierdzewnej i pozostałe akcesoria, pozostałe elementy jak w modelu standardowym)

MAGNETA MGM (Motor) z pedałem elektrycznym
Zamknięcie listy zgrzewającej odbywa się poprzez delikatne wciśnięcie pedała elektrycznego

PANDYNO-PANDYNAIR

PANDYNO / PANDYNAIR są to impulsowe zgrzewarko-pakowarki dzięki którym możemy napełniać (zasypywać) rękaw foliowy (worek) produktem. Produkt pod własnym ciężarem dostaje się na dno worka poprzez lejek zasypowy. Do szerokość rękawa dobiera się właściwy rozmiar lejka. Długość opakowania regulujemy podpórka przymocowaną do stolika. Jak produkt znajdzie się na dnie opakowania operator uruchamia proces zgrzewania i odpalenia (odcięcia) worka za pomocą lekkiego pchnięcia ramienia zgrzewającego ręką. Pchnięte ramię zgrzewarki uruchamia elektromagnes przytrzymujący je do momentu dokonania zgrzewu wraz z odpaleniem. Po wykonaniu zgrzewu wyłącza się elektromagnes i ramię wraca do pozycji początkowej. Zgrzewarki posiadają regulowany potencjometrem czas zgrzewania i chłodzenia, oraz elektromagnes dzięki któremu możemy liczyć na 100% powtarzalność zgrzewu. Zgrzewarka stosowana jest do zgrzewania rękawa z folii LDPE, którą naciąga się na lejek. Aby zwiększyć wydajność maszyny do mniejszych produktów należy zainstalować kilka lejków zasypowych. Zgrzewarki wyposażone są w osłonięty mechanizm odpalający (drut odpalający) za pomocą którego oddzielane są od siebie opakowania. PANDYNAIR jest pneumatyczną wersją Pandyno. Obsługując urządzenie pedałem elektrycznym, operator może obiema rękami napełniać opakowania. Pakowarka jest dostępny w wersji ze stali nierdzewnej.

POWER SEALERS

POWER SEALERS (IST) są to impulsowe, zgrzewarki stołowe ze stali nierdzewnej stosowane do zgrzewania wszystkich folii LDPE / PP / cienkich i grubych laminatów. Posiada regulowany cyfrowo czas zgrzewania i chłodzenia zależny od grubości i rodzaju folii. Jest to urządzenie pneumatyczne w którym proces zgrzewania uruchamia się za pomocą pedała elektrycznego. Urządzenie posiada 2 listwy zgrzewające (zgrzew góra – dół), które można włączać pojedynczo. Jedną listwę grzejącą stosuje się przy cieńszych laminatach. Urządzenie posiada elektroniczny czytelny panel sterowania.

Zalety urządzenia:

  • Atrakcyjna cena w stosunku do jakość
  • Stabilna konstrukcja
  • Szerokość zgrzewa do 1020mm
  • Szerokość rozwarcia szczęk zgrzewających 45mm
  • 9 programów dla standardowych modeli
  • 1 program dla modeli w wersji ISTMED
  • Przyjazny dla użytkownika panel cyfrowy
  • 2 niezależne szczęki grzejne włączane pojedynczo lub podwójne w zależności od grubości zgrzewanego opakowania
  • Pneumatyczny mechanizm zamykania szczęk zgrzewających (bez elektromagnesów)
  • Budowa maszyny zgodna najnowszymi dyrektywami europejskimi

Wydajna i niezwykle łatwa w obsłudze

Każda zgrzewarka dostępna na naszej stronie, w tym również zgrzewarka impulsowa charakteryzuje się dużą uniwersalnością. Przez wzgląd na niezwykle łatwą obsługę doskonale odnajdzie się w każdej firmie produkcyjnej. Są one bardzo wydajne i pozwalają na sprawne, a zarazem dokładne opakowanie danego produktu, a dzięki wszechstronnej konstrukcji mogą być z powodzeniem wykorzystywane do opakowywania zarówno małych, jak i dużych pudełek. Ich niewątpliwą zaletą jest również powtarzalność działania, dzięki którym mogą Państwo uzyskać w krótkim czasie identyczne efekty dla nawet dużej grupy artykułów.

Niezwykle łatwa obsługa każdej zgrzewarki impulsowej oraz płynna regulacja czasu zgrzewania daje możliwość dokładnego dostosowania do rodzaju oraz grubości zgrzewanej folii. Każda z nich cechuje się szybką pracą oraz niezwykle prostą obsługą, dzięki czemu nie sprawi problemów nawet tym osobom, które wcześniej nie miały styczności z tego typu urządzeniami. Wszystkie zgrzewarki dostępne na naszej stronie internetowej wykonane zostały w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Sprawdź naszą ofertę zgrzewarek impulsowych!

Zgrzewarki impulsowe dają możliwość osiągania zadowalających efektów związanych z zabezpieczaniem oraz opakowywaniem produktów – przedłużają ich trwałość, co jest szczególnie istotne w przypadku artykułów spożywczych oraz chemicznych. Zgrzewarki dają doskonałą ochronę zarówno przed wilgocią, jak i różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Dodatkowo, pomagają uniknąć przenikania się zapachów i sprawiają, że zapakowany tą metodą towar prezentuje się niezwykle estetycznie.

Jeśli planują Państwo nabyć profesjonalne zgrzewarki impulsowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat produkujemy wysokiej klasy urządzenia, które docenia wiele osób. Sprzedawane przez nas wiązarki wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości.