FUTURA PORTABLE

FUTURA PORTABLE są to oporowe, kompaktowe zgrzewarki przenośne łatwe w obsłudze,przeznaczona do pakowania wszelkiego rodzaju niewielkich produktów przy ograniczonej przestrzeni roboczej. Zamkniecie (zgrzanie) opakowania odbywa się poprzez ściśnięcie i zwolnienie ręcznie 2 szczęk. Te najmniejsze ręczne zgrzewarki oporowe mogą zostać łatwo przystosowane do użytku stołowego przy pomocy dwóch klamer zaciskowych i pedała nożnego. Wszystkie modele z wyjątkiem 150P, posiadają 3 pozycyjny przełącznik, którym można dostosowywać temperaturę szczęk do grubości folii.

SUPER CELLO

SUPER CELLO są to oporowe, kompaktowe zgrzewarki przenośne łatwe w obsłudze, przeznaczona do pakowania dużych towarów w folię. Długi 4,5 metrowy przewód umożliwia użytkownikowi chodzenie dookoła pakowanego przedmiotu. Izolowany uchwyt zgrzewarki Super Cello umożliwia wygodne jej trzymanie nawet wtedy, gdy temperatura szczęk wzrasta aż do 250˚ C. Zgrzewarka posiada regulowaną potencjometrem temperaturę w zakresie od 60 do 250˚ C ustawialną w zależności od grubości folii.
Zgrzewarki Super Cello mogą być zakupione ze szczękami:
– aluminiowymi (SC)
– teflonowymi (SCT)
które dobiera się w zależności od rodzaju stosowanej folii. Zgrzewarki mogą zgrzewać papierowe i aluminiowe laminaty.Zamkniecie (zgrzanie) opakowania odbywa się poprzez ściśnięcie i zwolnienie ręcznie 2 szczęk.

FUTURA JUNIOR

FUTURA JUNIOR jest to oporowa, kompaktowa zgrzewarka stołowa – ramieniowa łatwa w obsłudze, przeznaczona do pakowania wszelkiego rodzaju niewielkich produktów przy ograniczonej przestrzeni roboczej. Zgrzewarka posiada stale gorącą listwę zgrzewającą (stałocieplną) pokrytą wymiennym teflonem z możliwością 3 stopniowej regulacji (temperatury), w zależności od grubości folii.Lampa sygnalizacyjna w przedniej części zgrzewarki informuje o włączonym urządzeniu. Zamkniecie (zgrzanie) opakowania odbywa się poprzez położenie opakowania (worka) na listwie zgrzewającą i dociśnięcie go ramieniem z gumą dociskową.

GPS

GPS jest to oporowa, kompaktowa zgrzewarka stołowa – ramieniowa łatwa w obsłudze, wykonana ze stali nierdzewnej, przeznaczona do pakowania wszelkiego rodzaju niewielkich produktów przy ograniczonej przestrzeni roboczej. Zgrzewarka posiada stale gorącą listwę zgrzewającą (stałocieplną) pokrytą wymiennym teflonem. Zamknięcie (zgrzanie) opakowania odbywa się poprzez położenie opakowania (worka) na listwie zgrzewającą i dociśnięcie go ramieniem z gumą dociskową. Urządzenie stosowane jest do zgrzewania folii LDPE , PP, PVC oraz cienkich laminatów. W przypadku użycia folii LDPE / PVC / Poliolefiny istnieje możliwość odpalenia nadmiaru folii. Do grubszych folii można zastosować zgrzewarkę GHSP. Urządzenie posiada 2 włączniki, które uruchomione razem zwiększają moc urządzenia, co się przekłada na wyższą temperaturę listwy zgrzewającej.

LAMINO

LAMINO jest to oporowa, zgrzewarka stołowa obsługiwana za pomocą elektrycznego pedała nożnego wyposażona w profilowane szyny grzewcze. Urządzenie może pracować w trybie automatycznym (ustawieniu czasu automatycznego zaciśnięcia elementów zgrzewających bez używania pedała elektrycznego). Zgrzewarka posiada cyfrowy regulator temperatury w zakresie od 50ºC do 150ºC (+/- 1%) oraz automatyczny test ustawionych parametrów wraz z kontrolą ustawionej temperatury. Zgrzewarka posiada stale gorące listwy zgrzewające (stałocieplne).Zamknięcie (zgrzanie) opakowania odbywa się poprzez wsunięcie opakowania (worka) pomiędzy 2 listwy zgrzewające, które zostają opuszczone za pomocą pedała elektrycznego lub trybu automatycznego (czasowego). Urządzenie stosowane jest do zgrzewania folii papierowe laminaty, metalizowane laminaty, PP.

TT SEALER

TT jest to oporowa, zgrzewarka obsługiwana za pomocą pedała nożnego mechanicznego (model TTS) lub elektrycznego (model TTCD) wyposażona w profilowane szyny grzewcze, oraz regulacje temperatury. Model TTCD posiada cyfrowy kontrola temperatury, oraz wbudowany kompresor (pneumatyczne zamykanie szczęk). Temperatura szczęk może osiągnąć do 200ºC. Zgrzewarka posiada stale gorące listwy zgrzewające (stałocieplne). Zamknięcie (zgrzanie) opakowania odbywa się poprzez wsunięcie opakowania (worka) pomiędzy 2 listwy zgrzewające, które zostają opuszczone za pomocą pedała nożnego mechanicznego lub elektrycznego. Urządzenie stosowane jest do zgrzewania folii papierowe laminaty, metalizowane laminaty, PP.

Dostosuj rodzaj i grubość zgrzewanej folii

Zgrzewarki oporowe dostępne na naszej stronie internetowej to niezwykle praktyczne i funkcjonalne urządzenia przeznaczone do zgrzewania (zamykania) gotowych worków. Estetycznie i wytrzymale zapakowany produkt jest gwarancją najwyższej jakości, którą pomoże uzyskać oferowana przez naszą firmę tego typu urządzeń W swoim asortymencie posiadamy wiele modeli zgrzewarek oporowych, dzięki czemu mogą Państwo wybrać rozwiązanie w pełni dopasowane do własnych potrzeb.

Niezwykle łatwa obsługa każdej zgrzewarki oporowej oraz płynna regulacja czasu zgrzewania daje możliwość dokładnego dostosowania do rodzaju oraz grubości zgrzewanej folii. Każda z nich cechuje się szybką pracą oraz niezwykle prostą obsługą, dzięki czemu nie sprawi problemów nawet tym osobom, które wcześniej nie miały styczności z tego typu urządzeniami. Wszystkie zgrzewarki dostępne na naszej stronie internetowej wykonane zostały w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Poszukują Państwo usługi zgrzewania oporowego? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zgrzewarki oporowe dają możliwość osiągania zadowalających efektów związanych z zabezpieczaniem oraz opakowywaniem produktów – przedłużają ich trwałość, co jest szczególnie istotne w przypadku artykułów spożywczych oraz chemicznych. Zgrzewarki dają doskonałą ochronę zarówno przed wilgocią, jak i różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Dodatkowo, pomagają uniknąć przenikania się zapachów i sprawiają, że zapakowany tą metodą towar prezentuje się niezwykle estetycznie.

Jeśli planują Państwo nabyć profesjonalne zgrzewarki oporowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat produkujemy wysokiej klasy urządzenia, które docenia wiele osób. Sprzedawane przez nas wiązarki wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości.