Historia firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TECHNO powstało w grudniu 1989 roku jako rodzinna spółka cywilna. Byliśmy pierwszą firmą we Wrocławiu, która zajmowała się dostarczaniem opakowań foliowych oraz urządzeń pakujących. Na początku większość proponowanych przez nas produktów pochodziła z importu. Sprzedawaliśmy przede wszystkim pakowaczki próżniowe komorowe oraz woreczki do pakowania próżniowego. Stopniowo oferta handlowa była poszerzana o inne rodzaje maszyn i opakowań – w tym owijarki, zgrzewarki do folii i zaklejarki. W naszym asortymencie znalazły się także folie spożywcze i techniczne, taśmy klejące i spinające oraz inne produkty.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zmianie uległ również jej charakter z handlowego na produkcyjno-handlowy. W 1995 roku dokonaliśmy zakupu terenów i obiektów w Św. Katarzynie niedaleko Wrocławia. Od tego czasu udział produkcji w sprzedaży całkowitej cały czas się zwiększał aż do osiągnięcia 50% obrotu w 2001 roku. Wytwarzane przez nas folie i worki foliowe różnego przeznaczenia, a także taśmy klejące z nadrukiem, zgrzewarki i tunele były uzupełnieniem bogatej oferty handlowej z kraju i zagranicy.

Czym się zajmujemy

Firma Techno rozpoczęła działalność w 1989 r. Byliśmy pierwszym przedsiębiorstwem we Wrocławiu, które dostarczało urządzenia i maszyny pakujące oraz opakowania foliowe.
Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw.
Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości.
Naszą dewizą jest rzetelność oraz szybkość działania przy zaopatrywaniu klientów w różne typy maszyn i opakowań.
Współpracujemy między innymi z najbardziej znaczącymi i znanymi na polskim rynku firmami z różnych gałęzi przemysłu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, zapewniamy miłą i fachową obsługę.