O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TECHNO powstało w grudniu 1989 roku jako rodzinna spółka cywilna. Byliśmy pierwszą firmą we Wrocławiu, która zajmowała się dostarczaniem opakowań foliowych oraz urządzeń pakujących. Na początku większość proponowanych przez nas produktów pochodziła z importu. Sprzedawaliśmy przede wszystkim pakowaczki próżniowe komorowe oraz woreczki do pakowania próżniowego. Stopniowo oferta handlowa była poszerzana o kolejne rodzaje maszyn i opakowań – w tym owijarki, zgrzewarki do folii i zaklejarki. W naszym asortymencie znalazły się także folie spożywcze i techniczne, taśmy klejące i spinające oraz inne produkty opakowaniowe.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zmianie uległ również jej charakter z handlowego na produkcyjno-handlowy. W 1995 roku dokonaliśmy zakupu terenów i obiektów w Św. Katarzynie niedaleko Wrocławia. Od tego czasu udział produkcji w sprzedaży całkowitej cały czas się zwiększał aż do osiągnięcia 50% obrotu w 2001 roku. Wytwarzane przez nas folie i worki foliowe różnego przeznaczenia, a także taśmy klejące z nadrukiem, zgrzewarki i tunele były uzupełnieniem bogatej oferty handlowej z kraju i zagranicy.

Czym się zajmujemy

Firma Techno od ponad trzech dekad dostarcza niezawodne urządzenia i maszyny pakujące europejskich producentów oraz wysokogatunkowe folie i opakowania foliowe. Naszym celem jest fachowe doradztwo i terminowe zaopatrywanie klientów w artykuły najlepszej jakości. Współpracujemy z najbardziej znaczącymi i znanymi na polskim rynku firmami z różnych gałęzi przemysłu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, zapewniamy miłą i fachową obsługę.

W 2008 roku firma TECHNO PPHU SP.J. została wyróżniona przez redakcję Pulsu Biznesu i włączona do elitarnego klubu Gazeli Biznesu.

Rok 2022 przyniósł naszej firmie wyróżnienie magazynu Forbes jako jednej z Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych.

Od ponad 20 lat TECHNO PPHU SP.J. jest autoryzowanym dystrybutorem marek:

Techno dla WOŚP

Od wielu lat czynnie uczestniczymy w działaniach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.