Worki z polietylenu

Worki polietylenowe to podstawowe opakowania stosowane nie tylko w przemyśle spożywczym, odzieżowym i e-commerce, ale również w hurtowniach budowlanych, czy firmach produkujących i konfekcjonujących różnego rodzaju części i akcesoria. Worki polietylenowe dostępne są w wersji rolowanej lub rolowanej z zakładkami, a ich grubość może wynosić od zaledwie 25 aż do 180 mikronów. Te ostatnie produkty świetnie sprawdzą się przy pakowaniu artykułów o nieco większej masie bądź takich, które ze względu na swój kształt mogłyby uszkodzić cienką folię podczas transportu. Przykładem są tutaj np. śrubki, szpilki i gwoździe.

Firma Techno, renomowany producent worków polietylenowych z folii LDPE, jest w stanie dostarczyć Państwu materiały opakowaniowe w pełni dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasze możliwości w tym zakresie są naprawdę szerokie.  Możemy wykonać: mikroperforacje zapobiegające m in. parowaniu ciepłego pieczywa czy zaparzaniu się owoców i warzyw, przygotowujemy także woreczki cięte, barwimy je na dowolny kolor i opatrujemy wysokiej jakości nadrukami np. ze znakiem recyklingu, greenpoint.

Sprawdzony producent worków polietylenowych z atestem PZH do bezpośredniego kontaktu z żywnością

W przeciwieństwie do folii HDPE, stosowany do produkcji materiał LDPE cechuje się wysoką przejrzystością i pozwala odpowiednio wyeksponować towar na półkach sklepowych. Woreczki polietylenowe powstające na liniach technologicznych producenta Techno posiadają też dobrą wytrzymałość na rozerwanie i przebicie, a do tego są całkowicie bezwonne i bardzo lekkie. Błyszcząca folia LDPE jest elastyczna i zachowuje swoje właściwości w szerokim spektrum temperatur, nawet przy -50°C.

Atest Państwowego Zakładu Higieny potwierdza natomiast, że wyroby nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością i nie stanowią zagrożenia dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Jako producent zapewniamy też, że worki polietylenowe są w pełni odporne na działanie płynów, będą więc idealnym materiałem do pakowania żywności, która traci swoje właściwości w kontakcie z wilgocią.

ZAKRES WIELKOŚCI WORKÓW LDPE rolowanych
SZEROKOŚĆ DŁUGOŚĆ GRUBOŚĆ
Min. 60mm Min. 150mm Min. 0,025mm
Max. 1200mm Max.bez ograniczeń Max. 0,180mm

 

ZAKRES WIELKOŚCI WORKÓW LDPE
rolowanych z zakładkami
SZEROKOŚĆ DŁUGOŚĆ GRUBOŚĆ
Min. 140 + (2 x 20)mm Min.150mm Min. 0,025mm
Max. 1200 + (2 x 300)mm Max.bez ograniczeń Max. 0,180mm

Indywidualne podejście do Klienta gwarantowane

Techno, producent wytrzymałych worków polietylenowych przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością, to firma znana z profesjonalnej obsługi Klienta. Oferujemy woreczki w szerokiej gamie wymiarów – minimalna długość rolki materiału to 150 mm, góra granica natomiast dla nas nie istnieje, zrealizujemy każde zamówienie. Szerokość wyrobów musi mieścić się z kolei w przedziale 60-1200 mm (dla LDPE z zakładkami 140-1200 mm). Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – wystarczy powiedzieć nam, jakich wymiarów Państwo potrzebują, a z miłą chęcią przygotujemy indywidualną wycenę.
Wybierz woreczki polietylenowe do kontaktu z żywnością od sprawdzonego, polskiego producenta, zapewniamy konkurencyjne ceny!