Wypełniacze kartonów

W swojej ofercie posiadamy ekologiczny wypełniacz w 100% biodegradowalny wykonanego na bazie składników pochodzenia naturalnego, rozpuszczalnego w wodzie, kompostowalnego, łatwego w użyciu i utylizacji!

Produkt przeznaczony jest do:

– zabezpieczania drobnych przedmiotów w opakowaniu lub kilku przedmiotów w jednym kartonie, tak, żeby nie doszło do uszkodzenia.

– poprawnego zabezpieczenia przedmiotu w większym kartonie, wypełnia wolną przestrzeń, co pozwala na idealne dopasowanie produktu do opakowania.

Wypełniacz pakowany jest w worki 250 i 500 L.

Użycie:

Aby poprawnie zabezpieczyć przedmiot należy wysypać na dno kartonu wypełniacz, włożyć przedmiot i zasypać go wypełniaczem „z górką” , tak aby po zamknięciu kartonu wypełniacz idealnie dopasował się do pakowanego przedmiotu.

PODUSZKI POWIETRZNE – SYSTEM WYPEŁNIANIA PUSTYCH PRZESTRZENI

Firma Techno oferuje pełną gamę rozwiązań w zakresie opakowań ochronnych. Jednym z nich jest możliwość wydzierżawienia urządzenia służącego do
produkcji poduszek powietrznych służących do wypełniania pustych przestrzeni, jak również do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniami. (np. w
kartonach, pojemnikach itp.) Zaletą oferowanych przez nas systemów jest możliwość produkowania sobie w dowolnym miejscu i czasie poduszek powietrznych – wypełniaczy urządzeniami, które zajmują niewielka ilość miejsca i są bardzo proste w obsłudze. Nasz zespół w oparciu o wymagania klienta zaproponuje najlepszy system, oraz zainstaluje go, a w razie jakiejkolwiek awarii będzie go serwisował.
Istnieje również możliwość kilkudniowego przetestowania takiego systemu, klient ponosi koszty materiału opakowaniowego.
Szanowny kliencie, jeśli jesteś zainteresowany tego typu systemem ochrony opakowań skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów.

Gnieciony papier

Firma Techno oferuje pełną gamę rozwiązań w zakresie opakowań ochronnych.

Jednym z nich jest możliwość wydzierżawienia urządzenia – podajnika do gniecenia papieru w odcinkach, który służy do amortyzacji, jak również zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami. (np. w kartonach, pojemnikach itp.) Jest to bardzo wydajny system do którego głównych zalet należy: ekologia, szybkość, wytrzymałość. Urządzenia zajmują niewielką ilość miejsca i są bardzo proste w obsłudze. System świetnie się sprawdza przy zabezpieczaniu przedmiotów o ostrych krawędziach, a wstęga papieru ma doskonałe właściwość amortyzujące.
Nasz zespół w oparciu o wymagania klienta zaproponuje najlepszy system, oraz zainstaluje go, a w razie jakiejkolwiek awarii będzie go serwisował.
Istnieje również możliwość przetestowania takiego systemu, klient wtedy ponosi koszty materiału opakowaniowego.

Szanowny kliencie, jeśli jesteś zainteresowany tego typu systemem ochrony opakowań skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów.

Tektura falista

W sprzedaży posiadamy trwałą i wytrzymałą 2 warstwową tekturę falistą w kolorze brązowym służącą do zabezpieczania wszelkiego rodzaju produktów i przesyłek. Można ją również używać do oddzielania, przekładania, owijania i przykrywania. Jest ona niezawodnym środkiem ochronnym w czasie transportu jak również sprawdza się przy różnego rodzaju pracach budowlanych, oraz jest idealna do wypełniania pustych powierzchni. Doskonale zabezpiecza krawędzie i powierzchnie przedmiotów narażonych na uszkodzenie.

Rolki:

– szerokość 0,80m, długość 100m /czyli 80mkw/;
– szerokość 1,00m, długość 100m /czyli 100mkw/;
– szerokość 1,20m, długość 100m /czyli 120mkw/