tło zakładka aktualności TRANSPARENT
tło zakładka aktualności TRANSPARENT
tło zakładka aktualności TRANSPARENT

Pakowarka dla przemysłu kosmetycznego

Speedpack Tabletop 300 Printer

W branży beauty każdy produkt wymaga starannego sprawdzenia i przygotowania zanim trafi do sprzedaży. Pakowanie kosmetyków powinno gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny, a przy tym zachowywać estetykę. Dbałość o te czynniki jest ważną częścią budowania pozytywnego wizerunku marki — a nowoczesne technologie są w tej sferze nieocenionym sojusznikiem. Z niniejszego artykułu dowiesz się, jak działają półautomaty pakujące Speedpack Tabletop 300 oraz jak mogą  przysłużyć się producentom z branży kosmetycznej.

Jak bezpieczne i higienicznie zapakować kosmetyki?

Półautomaty pakujące Speedpack Tabletop 300 doskonale sprawdzą się w pakowaniu mydeł, kul do kąpieli, szamponów w kostce, wacików, czy kompresów sterylnych. Wykorzystując perforowane worki w rolce, tak zwane SpeedBagi, w sposób automatyczny odwijają, rozdmuchują i przytrzymują worek, a po włożeniu produktu zamykają go, odcinają i przygotowują kolejny. Cały proces przebiega niezwykle szybko – półautomat minimalizuje przestoje na produkcji, pozwala operatorowi na wygodne, oburęczne wkładanie wyrobu, umożliwiając pakowanie nawet 40 paczek na minutę. Ograniczenie ingerencji człowieka do minimum zwiększa higienę całego procesu i minimalizuje błędy na linii produkcyjnej.

Nowoczesne półautomaty z serii Tabletop 300 mogą służyć również do ochrony kosmetyków, które mają już fabryczne opakowanie. Folia zabezpieczy przed uszkodzeniem lub porysowaniem drogie produkty do makijażu, szminki i inne kosmeyki o niewielkich gabarytach, pozwalając zachować ich perfekcyjny wygląd podczas transportu.

Ekonomiczne pakowanie przesyłek w branży beauty

Niezawodny i komfortowy sposób konfekcjonowania kosmetyków

Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań do branży beauty sprzyja oszczędnościom – zarówno czasowym, jak i finansowym. Pakowanie kosmetyków z wykorzystaniem półautomatu pozwala pracownikom zwiększyć tempo wykonywania czynności i jednocześnie zachować pełen komfort i kontrolę nad procesem. Panel sterowania jest przejrzysty i intuicyjny, a maszyna pakująca może być sterowana na trzy sposoby – manualnie tj. poprzez popchnięcie listwy zgrzewającej, za pomocą przycisku nożnego lub zupełnie automatycznie.

Dzięki inwestycji w nowoczesny, kompaktowy półautomat nie tylko skutecznie przyspieszysz proces pakowania kosmetyków, lecz także zadbasz o ich bezpieczne magazynowanie i transportowanie. Elastyczności w zakresie dostosowywania trybu pracy sprawia, że automat sprawdzi się zarówno w wielkopowierzchniowych zakładach, jak i małych manufakturach. Do działania Speedpack Tabletop 300 wystarczy gniazdko 230V (maszyna nie wymaga sprężonego powietrza), dzięki czemu może ją obsługiwać każdy i w nawet bardzo ograniczonej przestrzeni. By zapewnić sobie rozpoznawalności marki i zadbać o aspekt logistyczny, każdy automat Speedpack można doposażyć w etykieciarkę lub termotransferową drukarkę do zapisu bezpośredniego np. numeru partii czy kodu kreskowego.

tło zakładka aktualności TRANSPARENT

Speedpack Tabletop – mały automat, wysoka wydajność

Niezależnie, czy zaopatrujesz sieci marketów i aptek w wyroby kosmetyczne, prowadzisz Internetową drogerię, kraftową perfumerię, czy też dostarczasz artykuły do salonów fryzjerskich i spa, wszędzie tam, gdzie liczy się tempo pakowania, bezawaryjna i nieskomplikowana obsługa oraz estetyka, automaty pakujące Speedpack zapewnią komfortową pracę i zabezpieczą Twoje produkty przed uszkodzeniami.

Firma Techno od 1989 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie pakowania wyrobów medycznych, kosmetycznych i farmaceutycznych. W swojej ofercie posiadamy między innymi pakowarki z walidacją oraz wysokogatunkowe folie automatowe. Oferujemy bezpłatne testy maszyn. Posiadamy fachowy serwis zapewniający ciągłość produkcyjną naszych klientów.

Data publikacji: 16/08/2023

tło zakładka aktualności TRANSPARENT