FOLIE

FOLIE

Nasza firma prowadzi produkcję oraz sprzedaż folii miękkich, w tym rozciągliwych i termokurczliwych PE, PP, PCV i poliolefin. Proponujemy foliowe taśmy, półrękawy, rękawy oraz arkusze o różnej grubości i szerokości.

OPAKOWANIA

OPAKOWANIA

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór gotowych opakowań oraz wiele materiałów służących do bezpiecznego pakowania ładunków i ich ochrony przed uszkodzeniami podczas transportu.

URZĄDZENIA

URZĄDZENIA

Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości zgrzewarek do folii, urządzeń oraz akcesoriów do pakowania, które znalazły zastosowanie w większości branż przemysłowych i cieszą się uznaniem użytkowników.

MASZYNY

MASZYNY

Nasza oferta obejmuje produkcję i dystrybucję różnego typu maszyn pakujących stosowanych do konfekcjonowania i zabezpieczania produktów w renomowanych firmach lokalnych i globalnych.

Sprzęt do pakowania, zgrzewarki, folie termokurczliwe, worki foliowe, pakowarki Wrocław, Gliwice, Warszawa

TECHNO PPHU SJ posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży profesjonalnych urządzeń do pakowania oraz opakowań foliowych. Zapewniamy najwyższą jakość i korzystne ceny dla całego zakresu produktów. Ważną pozycję w ofercie produktowej zajmują worki foliowe LDPE, PAPE, PETPE, worki do pakowania próżniowego, folie termokurczliwe i folie do owijania palet.

Każdy z klientów znajdzie u nas wytrzymałe folie polietylenowe, poliolefinowe i PVC przeznaczone do pakowania produktów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego, kosmetyków, drobnego sprzętu komputerowego i wielu innych towarów. Polecamy taśmy klejące z nadrukiem lub bez, taśmy spinające, wypełniacze kartonów i inne materiały przydatne do bezpiecznego opakowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Subskrybuj Nasz kanał

Nowoczesne urządzenia do pakowania

W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne maszyny pakujące, zgrzewarki do folii w tym również medyczne, a także tunele do termoobkurczania folii. Polecamy poziome i pionowe automaty pakujące oraz pakowarki próżniowe wyróżniające się wysoką wydajnością pracy i łatwością obsługi. Dzięki zastosowaniu naszych tuneli i pistoletów termoobkurczających można łatwo i skutecznie zapakować nawet towary o dużej masie, a także takie, które łatwo mogłyby ulec uszkodzeniom.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów naszej firmy!

certyfikaty_iso
pobrane

POSIADAMY WDROŻONY CERTYFIKAT ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ O NUMERZE 9190 JAZI ISO 9001:2008