Urządzenia do ręcznego spinania ładunków taśmami poliestrowymi, polipropylenowymi i stalowymi

Do zalet naszych rozwiązań należą przystępne ceny, doskonała trwałość, łatwość obsługi oraz możliwość stosowania w nawet trudno dostępnych miejscach. Oferta jest na tyle szeroka, że Klienci nie będą mieli problemów z doborem napinaczy i  paskowaczy do swoich indywidualnych potrzeb.

Godne polecenia są np. urządzenia akumulatorowe, które pozwalają znacząco przyspieszyć realizację procesów związanych z pakowaniem towaru z wykorzystaniem taśmy PET lub PP. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i niskiej masie, produkty są bardzo komfortowe w użytku, zwłaszcza że posługiwanie się nimi wymaga użycia jedynie minimalnej siły.

Oprócz produktów z zasilaniem akumulatorowym, w ofercie znajdują się również przemysłowe i proste w obsłudze napinacze  ręczne, które są kompatybilne z taśmami o szerokości od 10 do aż 19 mm.

Niewątpliwie pośród urządzeń pakujących Techno nie mogło zabraknąć paskowaczy. W przeciwieństwie do napinaczy, urządzenia te działają na zasadzie zacisku i sprasowania taśmy spinającej. W przypadku taśm stalowych łączenie ładunku odbywa się bez użycia spinki, natomiast w przypadku taśm polipropylenowych stosowana jest spinka blaszana. Parametry techniczne poszczególnych modeli znajdują się w tabeli zamieszczonej na podstronie dotyczącej paskowaczy.

Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty!