Paletyzer do folii stretch

Paletyzery to ręczny podajnik folii stretch ułatwiający pakowanie przesyłek na paletach jak i luźnych produktów.

Samodzielne odwijanie folii stretch z rolki jest zadaniem mało skomplikowanym, ale dość czasochłonnym. Jeżeli więc zależy Ci na wsparciu procesów zachodzących w Twoim zakładzie produkcyjno-magazynowym, a tym samym zwiększeniu wydajności pracowników, postaw na sprawdzone rozwiązania oferowane przez firmę Techno. Paletyzer dostępny w kilku różnych wariantach wyraźnie przyspieszy wykonywanie poszczególnych czynności, a przy okazji ochroni dłonie operatora przed skaleczeniem. Doskonale sprawdzi się podczas pakowania produktów układanych na paletach lub wysyłanych luzem.

Niezbędnym wsparciem w pracach magazynowych jest paletyzer minimalizujący ryzyko zagrożenia dla pracowników oraz pozwalający na sprawną realizację procesów, nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Ułatwia pakowanie różnego typu produktów za pomocą folii stretch – umożliwia mocne naciąganie, bez rozdarcia. Występuje w wersji plastikowej lub metalowej o szerokości i średnicy tulei dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Ze względu na wygodęi bezpieczeństwo zalecamy stosowanie na odwijaczu folii o wadze co najwyżej 3 kg.

Paletyzer metalowy rurowy SRT – metalowe narzędzie do folii stretch o szerokości 500mm z hamulcem (docisk hamulca w górnej rączce paletyzera)
Paletyzer plastikowy SP 38 – plastikowe narzędzie do folii stretch o szerokości 500mm (średnica tulei 38mm)
Paletyzer plastikowy SP 50 – plastikowe narzędzie do folii stretch o szerokości 500mm (średnica tulei 50mm)
Paletyzer do granatów – narzędzie przeznaczone jest do folii stretch o szerokości do 150mm (średnica tulei 38mm)