Aplikatory etykiet

Produkty prezentowane w tej kategorii pozwalają zdecydowanie przyspieszyć proces pakowania i wysyłki towaru, co przekłada się oczywiście na zauważalne korzyści finansowe dla Klienta. Aplikatory etykiet TOWA są to urządzenia służące do półautomatycznego nanoszenia zadrukowanych etykiet samoprzylepnych na towar. Podajniki są wyposażone w mechaniczny, precyzyjny czujnik przerw między etykietami, który doskonale rozpoznaje długość etykiet i gwarantuje dużą dokładność etykietowania.

Do największych zalet tych rozwiązań należy wyjątkowo prosta obsługa oraz wykonanie z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki  czemu urządzenia mogą bezawaryjnie pracować przez wiele lat i nie wymagają kosztownej konserwacji. Koniecznie warto zwrócić  również uwagę na ergonomiczny kształt aplikatorów etykiet TOWA, który niesamowicie poprawia komfort użytkowania.

Uniwersalne półautomatyczne aplikatory etykiet TOWA z serii AP-65

Kolejną cenną właściwością urządzeń dostępnych w naszej ofercie jest fakt, że metkowanie można bez trudu wykonać zarówno na płaskich, jak i krzywych, nieregularnych powierzchniach. W sprzedaży znajdują się 3 modele aplikatorów, poszczególne produkty różnią się rozmiarami używanych etykiet. Oznaczenie danego modelu informuje o maksymalnej szerokości naklejki – przykładowo w przypadku urządzenia TOWA AP 65-100 wynosi ona 100 mm.

Niezależnie od wybranego modelu, średnica zakładanej rolki nie może przekraczać 100 mm. Szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej aplikatorów do etykiet TOWA można znaleźć w zamieszczonym na tej stronie dokumencie PDF. Aby się z nim zapoznać, wystarczy kliknąć przycisk „Pobierz ofertę”.

Fachowe doradztwo przy wyborze firmowych urządzeń pakujących

Wszystkich Klientów potrzebujących pomocy w doborze nie tylko aplikatorów etykiet, ale również metkownic, zszywaczy do kartonów, wrapperów bądź paletyzerów, zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług doradztwa. Eksperci Techno chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące eksploatacji i konserwacji produkowanego przez nas sprzętu.

Metkownice BLITZ

Posiadamy w swojej sprzedaży metkownice firmy BLITZ, które służą do oznakowywania sprzedawanych towarów.
Zależnie od ilości informacji drukowanej na metce konieczne jest zastosowanie metkownic o różnej ilości wierszy i różnej liczbie i rodzaju znaków w wierszu.

Metkownice dzielą się na:

– 1-rzędowe,
– 2-rzędowe,
– 3-rzędowe,
– wielorzędowe,
– numeryczne i alfanumeryczne.

Metkownice BLITZ charakteryzują się wyjątkowo wysoką odpornością na pracę w trudnych warunkach.