Najlepszy sprzęt do termo obkurczania folii

Możemy się poszczycić bardzo szeroką ofertą maszyn przeznaczonych dla przemysłu opakowaniowego. Naszą specjalnością są  między innymi wysokiej klasy urządzenia obkurczające folię, dzięki którym w bardzo krótkim czasie można zabezpieczyć na czas  transportu wrażliwy na uszkodzenia towar o właściwie dowolnych gabarytach.

Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się  choćby kompletne i przygotowane do intensywnej pracy mobilne kolumny grzewcze TurboPack pozwalające zapakować nawet 60 palet z użyciem zaledwie jednej butli z gazem. Przy aplikacji folii termokurczliwych, a także wielu innych zastosowaniach, wliczając w to np. usuwanie pozostałości farb, sprawdzą się natomiast  poręczne opalarki z możliwością elektronicznej regulacji temperatury.

Największą popularnością w branży cieszą się jednak nowoczesne pistolety do obkurczania folii. Urządzenia RIPACK gwarantują ekonomiczną i bezpieczną pracę, zaprojektowane zostały z uwzględnieniem zasad ergonomii i charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością. W razie problemów z doborem właściwego urządzenia obkurczającego i dodatkowych akcesoriów, zachęcamy  do kontaktu z naszymi specjalistami.