WAGI AXIS

Oferujemy w sprzedaży szeroki asortyment wag wyprodukowanych przez polska firmę AXIS przeznaczonych do laboratoriów, aptek, zakładów jubilerskich i przemysłu, gdzie stawiane są najwyższe wymagania co do niezawodności i odporności na narażenia środowiskowe. Wszystkie sprzedawane przez nas wagi spełniają
wymagania przepisów Unii Europejskiej, o czym informuje znak CE na tabliczce znamionowej. Na zamówienie wszystkie wagi mogą być wzorcowane, a wagi wyróżnione znaczkiem metrologicznym „M” mogą być poddane legalizacji WE.

W sprzedaży posiadamy wagi:

–       Analityczne
–       Laboratoryjne
–       Jubilerskie
–       Apteczne
–       Pocztowe
–       Techniczne
–       Platformowe
–       Przemysłowe
–       Weterynaryjne
–       Liczące

Szanowny kliencie, w celu dobrania własciwej wagi dla swojej Firmy, prosimy o kontakt z jednym z naszych oddziałów.

WAGA KUCHENNA SOEHNLE

Posiadamy na wyprzedaży wagi kuchenne SOEHNLE stworzone dla diabetyków i nie tylko. Urządzenie jest zaprogramowane dla 425 pokarmów – posiada zapisaną zawartość tłuszczu, białka, węglowodanów, kilokalorii, kilodżuli i cholesterolu. Wartości te są przeliczane, zapamiętywane i sumowane.
Możliwe jest również wprowadzanie parametrów dla nowych pokarmów. Waga ta pokazuje również objętość płynów na podstawie ich rodzaju oraz pomiaru ich masy.
Posiada duży czytelny ciekłokrystaliczny wyświetlacz oraz wytrzymałą baterię litową.
Zastosowanie komputerowej wagi dietetycznej jest szczególnie polecane, jeśli przez kontrolowaną konsumpcję określonych artykułów spożywczych chcą Państwo zredukować swoją wagę, albo w przypadku konieczności przygotowywania potraw dietetycznych (np. dla diabetyków lub osób z problemami przemiany materii)

DANE TECHNICZNE:

Nośność: 2kg
Podziałka (dokładność ważenia): 1g do 1000g; 2g powyżej 1000g
Kolor: biały z szalką srebrną
Wyświetlacz: LCD
Bateria: litowa 3V (CR 2430) (w zestawie)
Wymiary:

Wys. 46mm
Szer. 204mm
Dług. 292mm
Masa: 0,9kg

Kraj produkcji: Szwajcaria