Gorący stół do foliowania żywności

WRAPPER AUDION_1000p_1
WRAPPER_1000p

Gdy niezbędne jest zapewnienie świeżości towaru przez odpowiednio długi czas, tego rodzaju rozwiązania stanowią nieodzowne wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego. Urządzenie Wrapper zostało zaprojektowane specjalnie dla przemysłu gastronomicznego i służy do pakowania produktów takich jak: ser, mięso, owoce, warzywa, pieczywo i inne.

Popularny „gorący stół” wprowadzony na Polski rynek przez firmę Techno wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, jego czyszczenie i  konserwacja nie należą więc do szczególnie skomplikowanych zadań. Wytrzymały materiał zastosowany do produkcji to oczywiście  nie jedyna zaleta modeli dostępnych w naszej ofercie. Atutem wrapperów jest też przykładowo możliwość bardzo łatwego  regulowania napięcia folii opakowaniowej – wystarczy posłużyć się specjalnym pokrętłem zainstalowanym z tyłu urządzenia.

Zadbaj o optymalną świeżość żywności – wybierz urządzenia pakujące Techno

Rozwiązania przygotowane przez naszą firmę słyną na rynku ze swojej niesamowicie intuicyjnej obsługi. Nie inaczej jest w przypadku wrapperów, których eksploatacja składa się z jedynie kilku prostych, szybkich do wykonania kroków. Inwestycja w  nowoczesny sprzęt marki Techno jest opłacalna z wielu powodów. Do najważniejszych z nich należy wysoki poziom  bezpieczeństwa użytkowania, ogromna wydajność pakowania oraz stosunkowo niska masa urządzeń wynosząca zaledwie nieco  ponad 5 kg. Pamiętaliśmy również o skutecznym zabezpieczeniu elementów grzewczych przed generowaniem zbyt wysokiej  temperatury – dzięki temu wrapper nie przyczynia się do emisji niepożądanych, szkodliwych dla zdrowia substancji, które  mogłyby powstawać w przypadku przypalenia folii.

W ofercie posiadamy gorące stoły w trzech wariantach wykonania: 450, 500 i 550, które różnią się między sobą maksymalną  szerokością możliwej do założenia rolki z folią. Po więcej informacji na temat każdego z dostępnych wrapperów przeznaczonych  dla przemysłu spożywczego zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Szczegółowa instrukcja obsługi urządzeń znajduje  się w pliku PDF, który wyświetli się po kliknięciu przycisku „Pobierz ofertę”.

Odcinacze folii

Proste, funkcjonalne i ekonomiczne urządzenie do ręcznego pakowania artykułów spożywczych.
Modele:

MAX MIKRO do folii o szer. 30cm i nawoju 300m
MAX MIKRO D do folii o szer. 45cm i nawoju 300m
MAX MINI S do folii o szer. 40cm i nawoju 1500m
MAX MIN S 630 do folii o szer. 50cm i nawoju 1500m
MAX 460 do folii o szer. 45cm i nawoju 1500m z blatem