Pistolety Ripack, wrappery z serwisem i gwarancją!

Nasza firma proponuje sprzedaż praktycznych i wytrzymałych urządzeń pakujących, pistoletów termoobkurczających, dyspenserów oraz metkownic do oznakowywania towarów. W naszym asortymencie znajdują się również zszywacze do kartonów, paletyzery ułatwiające pakowanie folią stretch oraz „gorące stoły” do przygrzewania folii, którą owija się wyroby garmażeryjne i spożywcze wyłożone na tackach. Na każde sprzedawane przez nas urządzenie udzielamy gwarancji. Każdy z powyższych elementów wpływa na jakość oraz szybkość wykonywanej pracy, co jest niezwykle istotne pod kątem wydajności danego pracownika.

Urządzeniami pakującymi zajmujemy się od ponad trzech dekad, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej maszyny do danej produkcji. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć urządzenia pakujące, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane w sklepach, księgarniach, magazynach, piekarniach, archiwach, fabrykach, zakładach przemysłowych oraz wielu innych obiektach, w zależności od potrzeb.

Dbamy o to, by każde urządzenie pakujące zostało sprawdzone przed wysyłką. Prosta konstrukcja i wysoka jakość wykonania urządzeń do pakowania ma bezpośrednie przełożenie na ich niezawodność oraz bezproblemową pracę nawet przy intensywnej eksploatacji. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej klasy, które stanowią doskonałą i niezwykle praktyczną inwestycję na wiele lat.

Jakie urządzenie do spinania ładunku?

Pakowanie ładunków o dużych gabarytach i ciężarze jest sporym wyzwaniem dla pracowników zakładów produkcyjno-magazynowych. Rynek oferuje wiele urządzeń do spinania ładunków taśmami plastikowymi PP, PET, PES i metalowymi. W zależności od rodzaju tworzywa, warto postawić na jedno z dwóch najbardziej sprawdzonych urządzeń: napinacz lub paskowacz.

Paskowacz pozwala na napięcie i trwałe połączenie ładunków za pomocą taśmy stalowej lub polipropylenowej oraz metalowej spinki zaciskanej wokół taśmy. Paskowacze występują w kilku wariantach różniących się wymiarami, wagą oraz rodzajem zastosowanej spinki. Zapoznaj się z ofertą firmy Techno, a w razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z naszymi doradcami.

Ręczny napinacz do taśmy polipropylenowej lub poliestrowej łączy ze sobą towary przy pomocy specjalnej klamerki drucianej. Jest stosunkowo prosty i wygodny w użyciu, a przy tym zapewnia pełne bezpieczeństwo. Występuje w dwóch wariantach H-21 i H-22, w zależności od przeznaczenia. Wykorzystuje także dodatkowe akcesoria, m.in. odwijacz oraz narożnik plastikowy chroniący opakowanie przed przecięciem.

Podajnik do taśmy klejącej – jaki wybrać?

Mierzysz się ze spadkiem wydajności w Twojej firmie? Zastanawiasz się jak usprawnić proces oklejania towarów przeznaczonych do wysyłki? Sprawdź naszą ofertę! Polecamy ergonomiczne i niezawodne dyspensery do taśmy, które wyraźnie przyspieszą  zabezpieczanie ładunków, w tym kartonów i foliopaków. Zapomnij o samodzielnym odwijaniu folii i szukaniu nożyczek! Nasze urządzenia precyzyjnie odmierzą ilość potrzebnej taśmy, pozwolą pakować wygodnie nawet podczas wielogodzinnej pracy, bez ryzyka skaleczenia.

Dyspensery, które znajdziesz w ofercie firmy Techno występują w kilku różnych wariantach. W zależności od tego, z jakiej średnicy tulei i szerokości taśmy korzystasz z nami wybierzesz podajnik do taśm dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. Inwestując w urządzenia do opakowań, zapobiegniesz niepotrzebnemu zużyciu materiału, oszczędzasz czas i pieniądze.

Szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie wydajności podczas pakowania towarów w zakładzie produkcyjnym, piekarni, czy masarni? Proponujemy zamykarki do woreczków Klik-Klak, które wykorzystują taśmę klejącą do zachowania doskonałej szczelności różnego typu opakowań. W pewnym stopniu przyczyniają się do zwiększenia stabilności produktu. Wykorzystywane są w wielu różnych gałęziach gospodarki, m.in. w branży spożywczej. Co ważne, nie wymagają konserwacji. Po więcej informacji  zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.