RIPACK 2000

Już nigdy więcej nie musisz czuć się ograniczony przez rozmiar, masę lub kruchość produktów. Ripack 2000 pozwala łatwo i skutecznie zapakować wszystkie rodzaje towarów. Butla z gazem oferuje nieskrępowaną mobilność, nie wymagając podłączenia do zasilnia elektrycznego.
Dzięki wysokiej mocy (do 55 kW), możliwości zastosowania są nieograniczone: grupowanie wyrobów na palecie, owijanie produktów o różnych kształtach, opakowanie łodzi na zimę, itp.

Szybkość:

Szeroka dysza znacznie zmniejsza czas obkurczania a regulowany zawór ciśnieniowy pozwala na dostosowanie się do wszystkich folii i produktów.

Niezawodność:

Podwójny, ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa chroni urządzenie przed każdym niebezpieczeństwem wewnętrznego nagrzewania. Ripack 2000 został również specjalnie zaprojektowany, aby zmniejszyć koszty utrzymania.

Bezpieczeństwo:
Automatyczny zawór regulatora ciśnienia pozwala uniknąć wydobywania się gazu w przypadku uszkodzenia węża. System „Dead Man’s Handle” i system zimnej dyszy są podstawowymi elementami bezpieczeństwa w urządzeniu Ripack 2000.

Ergonomia:

Zrównoważony i lekki, Ripack 2000 oferuje optymalny komfort użytkowania a jego obrotowe przyłączenie pozwala uniknąć niepożądanych utrudnień z powodu skręcenia węża.

RIPACK 2200

Z mocą o wartości 72 kW, Ripack 2200 jest najmocniejszym pistoletem do obkurczania na rynku. Ponadto zachowuje wszystkie kluczowe punkty, które uczyniły jego wcześniejsze modele tak popularnymi: bezpieczeństwo (opatentowany system zimnej dyszy i securipack), solidna konstrukcja i jakość.

Szybkość:

Wydajność większa o 30%, co oznacza, że średnia paleta jest opakowana w półtorej minuty.

Jego moc, do 72 kW to możliwość pokrycia dużego obszaru, co pozwala zaoszczędzić czas. Szeroki zakres ustawień wyjściowych na 40 kW umożliwia obkurczanie wszystkich typów folii od najcieńszych w górę.

Bardziej ekonomiczny:

Lżejszy, wyważony i łatwy chwyt, dysze RIPACK® 2200 mogą być obracane, nawet w czasie pracy, dla łatwiejszej i bardziej precyzyjnejpracy.

Jeszcze bardziej przyjemny w użytkowaniu dzięki jego opatentowanemu, niemal natychmiastowemu zapłonowi.

Zwiększona modułowość:

Dzięki opatentowanemu systemowi przedłużek, w ciągu kilku sekund Twój RIPACK® 2200 może zwiększyć potencjalny zasięg dla zapewnienia jeszcze większego efektu.

Większa wytrzymałość:

Urządzenie już słynie z solidnej konstrukcji, jednak RIPACK® 2200 posunął się jeszcze dalej, chroniąc wszystkie części przed negatywnym wpływem uderzeń lub ciepła.

RIPACK 3000

Regulowana oszczędność czasu i energii:

Nowy RIPACK® z serii 3000 może zapakować euro-palety o wysokości jednego metra w mniej niż minutę, z mocą grzewczą regulowaną w zakresie od 45 do 76kW.

Maksymalne bezpieczeństwo:

Jego konstrukcja gwarantuje całkowite bezpieczeństwo osób i towarów, ponieważ każdy wyciek gazu i wszelkie poparzenie poprzez bezpośredni kontakt z palnikiem lub produkowanymi gazami są niemożliwe. Dysza ze stali nierdzewnej pozostaje zimna, nawet podczas intensywnego użytkowania (Patent Ripack ®). Konstrukcja aluminiowego korpusu zapobiega powstaniu wszelkich przeszkód dla wlotów powietrza a regulator ciśnienia SECURIPACK ma podwójne zabezpieczenia.

Pełna ergonomia:

Uchwyt z podwójnego materiału, łatwe działanie spustu, doskonała równowaga przy niskiej wadze 1220 gramów, obracana o 360° dysza, obrotowy łącznik gazu i wieszak z pierścieniem umożliwia do intensywnego wykorzystania bez żadnych ograniczeń. Zapewnienie całkowitej ergonomii, a także stała konserwacja, pozwala ograniczyć czas opóźnienia obkurczania pistoletu do minimum. Wymiany zapalnika piezoelektrycznego można wykonać bez użycia narzędzi w mniej niż minutę z wprowadzeniem zapalnika awaryjnego.

Optymalna niezawodność:

Ogólna jakość budowy i dobór materiałów zapewniają trwałość użytkowania w optymalnych warunkach bezpieczeństwa i czasu pracy. Elementy wrażliwe na wstrząsy, na ciepło lub na rozerwanie są systematycznie chronione.

Wszechstronność i elastyczność:

Aby obkurczyć duże obszary folii, RIPACK ® z serii 3000 oferuje do wyboru 5 rozszerzeń przedłużki od 0,50 do 2 metrów długości (wspólne dla modelu RIPACK ® 2200) i dostosowujący się za pomocą pojedynczego kliknięcia.

Odchylany podłokietnik zapewnia większy komfort podczas korzystania z przedłużki.