AHM 350T

Wszechstronny AHM 350T to najmniejszy, poziomy automat pakujący typu Flow – Pack. AHM350T jest łatwy w obsłudze i nadaje się do indywidualnego pakowania każdego rodzaju produktów.Produkt jest ręcznie wprowadzany do przenośnika podającego a następnie automatycznie pakowany.Regulowany former (formuje rękaw z taśmy) jest regulowany dla taśmy o szerokości od 80 do 350 mm. Prędkość pakowania jest regulowana, a maksymalna wydajność maszyny wynosi 60 opakowań / minutę.

Cechy główne AHM 350T:

· Łatwy w obsłudze panel sterowania,
· Mechanizm podajnika z systemem szybkiego zwalniania, (koła podające folię)
· Łatwa regulacja długości worka, · Regulowany former worka,
· Przenośnik taśmowy produktów spożywczych z popychaczem,
· Obszar kontaktu z żywnością wykonany ze stali nierdzewnej,
· Pokrywy bezpieczeństwa,
· Cyfrowy regulator temperatury,
· Bi-aktywne zgrzewanie,
· Certyfikat CE

Opcje:
· Euro dziurka
· Datownik

AHM 380R

AHM 380R to maszyna pakująca typu Flow – Pack z obróconym systemem zgrzewania worka. Maszyna ta jest idealna do pakowania higienicznego, produkty są umieszczone bezpośrednio na folii, nie maja kontaktu bezpośredniego z urządzeniem. Produkty takie jak papryka, pomidory, cykoria, itp. mogą być pakowane w grupie bez używania podajnika. To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich wielkości produkcji z częstymi zmianami wielkości pakowanych produktów oraz dla fabryk o ograniczonej przestrzeni roboczej. Specjalnie zaprojektowany panel dotykowy sprawia, że urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Funkcje:

· Wszystkie parametry pakowania są kontrolowane przez panel PLC,
· Prosty program operacyjny,
· Przechowuje w pamięci do 5 programów,
· Łatwe czyszczenie,
· 3 tryby pracy (jeden cykl / ciągły / przerwa),
· Wstrzymanie formowania worka w przypadku braku produktu na nośniku,
· Certyfikat CE

Wyposażenie standardowe:

· Fotokomórka z czujnikiem,
· Detektor końca folii,
· Centralny system podgrzewania listw zgrzewających,
· Licznik wykonanych opakowań,
· Szczotka i przenośnik rozładunkowy,

Opcje

· Drukarka,
· Przenośnik podający,
· Dziurkacz,
· Regulowany kształt worka,
· Detektor przeciw-zatorowy,
· System pompowania gazu,
· Rozszerzona pamięć (do 20 parametrów produktu)

AHM 450-450E-550E

AHM 450 / 450e / 550E są to modele podłogowe o poziomym zakresie wypełniania i zgrzewania. Długi przenośnik podający i stabilna konstrukcja pozwalają na automatyczne uruchomienie tych urządzeń przy wysokich prędkościach. Korekty parametrów mogą odbywać się w formie elektronicznej w modelach AHM 450 E i AHM 550 E. Kiedy jedno ustawienie zostanie zmienione (na przykład długość opakowania), wszystkie inne ustawienia są dokonywane automatycznie. Funkcja ta pozwala na szybkie i łatwe zmiany produktu.
AHM 450 to najbardziej podstawowy typ maszyny z mechanicznym systemem działania. AHM 450 E jest kolejnym modelem pracy z silnikiem napędowym, natomiast AHM 550 E współpracuje z serwomotorami.

Właściwości AHM 450/450 E / 550 E:

· Kompaktowa konstrukcja,
· Długi przenośnik podający z wymiennymi plastikowymi popychaczami, nadającymi się do stosowania w pakowaniu żywności,
· Lewo – prawa konstrukcja (załadunek po lewej stronie)
· Obszary kontaktu z produktem wykonany ze stali nierdzewnej AIS 304,
· Łatwy w obsłudze panel sterowania,
· Łatwa regulacja długości opakowania,
· Stały lub regulowany former opakowania,
· Przenośnik odbierający zapakowane produkty,
· Pokrywa bezpieczeństwa,
· Certyfikat CE,
· Serwomotory (tylko AHM 550 E),

Opcje:

· System drukowania: daty, logo itp.
· Rama ze stali nierdzewnej,
· Możliwość wydłużenia pasów transportujących,
· Fotokomórka do wykrywania miejsca nadruku,
· Euro dziurka lub inne systemy dziurkowania,
· Wersja prawa – lewa,
· Automatyczny podajnik tacek

Atrakcyjna oferta automatów pakujących poziomych

Firma Techno zajmuje się konstruowaniem i sprzedażą różnego typu automatów pakujących poziomych używanych przede wszystkim w zakładach przemysłowych. Proponujemy nowoczesne pakowaczki próżniowe, krajalnice, owijarki, a także wiązarki i prasy do odpadów. Każdemu z klientów pomagamy w wyborze urządzenia dostosowanego do wszystkich jego oczekiwań. Zapewniamy również przystępne ceny naszych maszyn oraz wysoką ich trwałość, dzięki której będą służyć niezawodnie przez wiele lat.

Korzyści, które wynikają ze stosowania automatów pakujących poziomych jest wiele. Są one przede wszystkim wysoce wydajne i zwiększają jakość pakowanych artykułów. Dodatkowo, nie zajmują dużo powierzchni, są w pełni bezpieczne podczas ich użytkowania, niezwykle trwałe oraz łatwe w obsłudze, dzięki czemu poradzi sobie z nimi każdy. Modele, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie dostępne są w korzystnych cenach, przez co na ich zakup decyduje się coraz więcej Klientów.

Maszyny pakujące poziome od sprawdzonego producenta

Jeśli poszukują Państwo wysokiej klasy maszyn pakujących poziomych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprzedawane przez nas modele wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Serdecznie zapraszamy do zakupów, a w razie pytań służymy pomocą.

Od wielu lat oferujemy swoim klientom maszyny pakujące poziome Każdy z dostępnych w naszym asortymencie modeli jest niezwykle wydajny oraz trwały nawet podczas codziennej i intensywnej eksploatacji, dzięki czemu mogą one służyć w pełni niezawodnie nawet przez wiele lat. Jest to więc doskonała inwestycja ułatwiająca oraz przyspieszająca codzienną pracę, na która decyduje się coraz więcej Klientów ceniących sobie trwałe i praktyczne rozwiązania.