Engineer to order (ETO)

Zgrzewarki próżniowe VAC POWERSEALER poza modelami standardowymi oraz konfigurowalnymi występują także w wersjach projektowanych (ETO). Na życzenie klienta urządzenia mogą zostać dostosowane do bardziej wymagających standardów produkcyjnych. Takie potrzeby zauważamy w branżach zajmujących się zaawansowanymi technologiami, materiałami niebezpiecznymi, sterylnymi wyrobami medycznymi i farmaceutycznymi. Gdy dostępne akcesoria okazują się niewystarczające, analizujemy Państwa potrzeby i konsultujemy z inżynierami Audion możliwości wyposażenia pakowarek w opcje niestandardowe.

Dotychczasowe modyfikacje:

➡ Wodo i pyłoodporna konstrukcja (stopień szczelności IP65)
➡ 4 dysze ssące
➡ Dysze wydłużone i retrakcyjne
➡ Zewnętrzna pompa próżniowa
➡ Pompa ATEX (zabezpieczona przed eksplozją)
➡ Chłodzone wodą listwy zgrzewające
➡ Filtr przeciwpyłowy
➡ Zmotoryzowana podstawa z przenośnikiem taśmowym
➡ Ekran panelu nachylony w kierunku twarzy operatora
➡ Nóż odcinający

Wodoszczelna i pyłoodporna pakowarka próżniowa

PSR IP65 to wydajna, walidowana próżniowa zgrzewarka impulsowa ze zintegrowanym oprogramowaniem Audion Touch Techware posiadająca stopień szczelności IP65 czyniący ją odporną na kurz, wodę oraz pyły.

Pakowarki POWERSEALERS z serii PLUS to potężne urządzenia zaprojektowane dla przemysłu. Standardowo wyposażone w bi-aktywne listwy zgrzewające o szerokości 8 milimetrów z powodzeniem zamykają laminaty i folie o grubości do 400 mikronów. Pneumatyczny docisk listew pozwala uzyskać równomierny i szczelny zgrzew na całej długości opakowania. Przycisk alarmu, możliwość zapisania recept pod wybrane produkty oraz wyeksportowania danych z użyciem intuicyjnego panelu dotykowego to tylko niektóre z licznych zalet pakowaczek.

Model PSR PLUS IP65 może pracować w trudnych (zapylonych i wilgotnych) warunkach jak i w środowisku cleanroom. Posiada konstrukcję ze stali nierdzewnej i jest dostępny w dwóch długościach listew zgrzewających 720 mm lub 1020 mm.

Dostępne opcje: Zmotoryzowana podstawa (pozwala regulować wysokość oraz korzystać z maszyny w pozycji pionowej lub poziomej), zmotoryzowany stół wspierający worek, drukarka etykiet, nóż lub drut odcinający, rozwiązania dla cleanroom takie jak uziemienie, kalibracja, certyfikaty IQ/OQ.

Powyżej film prezentujący możliwości zgrzewarki POWERSEALER IP65.

Zgrzewarka impulsowa do stref zagrożonych wybuchem

PSR EX to nowoczesna, zabezpieczona przed eksplozją zgrzewarka impulsowa, która jako źródło ciepła wykorzystuje parę zamiast zasilania elektrycznego, zapewniając pełne bezpieczeństwo operatora i produktu. Podczas procesu zgrzewania para jest poddawana działaniu ciśnienia w przewodzie znajdującym się w dolnej listwie zgrzewającej. Temperatura zgrzewania odpowiada ciśnieniu doprowadzanej pary.

Ta stołowa zgrzewarka parowa jest przeciwwybuchowa, ponieważ nie ma własnego źródła zapłonu i może być bezpiecznie używana do pakowania produktów w obszarach niebezpiecznych. W konwencjonalnym systemie produkcyjnym produkty muszą być transportowane z obszaru niebezpiecznego do obszaru bezpiecznego w celu pakowania. Dzięki zastosowaniu POWER SEALER EX produkty mogą być pakowane bezpośrednio w obszarze zagrożonym wybuchem. Eliminuje to konieczność transportu produktów w inne miejsce i sprawia, że ​​proces jest bardziej wydajny. Maszyna może być stosowana w 1 i 2 strefie zagrożenia wybuchem.

Maszyna zaopatrzona jest w 8 milimetrowej szerokości listwy zgrzewające zdolne zamykać folie barierowe i laminaty o grubości 2 x 200 mikronów i dostępna w trzech długościach 610, 800 lub 1000 mm. Pneumatyczne szczęki zamykają się z użyciem pedała nożnego dostarczanego z urządzeniem.

Dostępne opcje: Mechaniczna podstawa, stół roboczy, generator ciśnienia pary, system rur doprowadzających i odprowadzających parę.

Inne dotychczasowe modyfikacje pakowarek

DYSZA WYDŁUŻONA

CZTERY DYSZE SSĄCE

NACHYLONY EKRAN

POMPA PRÓŻNIOWA ATEX

FILTR PRZECIWPYŁOWY

SPERSONALIZOWANY STÓŁ ROBOCZY

LISTWY CHŁODZONE CIECZĄ

POSZERZONA OBUDOWA

NÓŻ ODCINAJĄCY + ROLKI DLA FOLII