W kwestii produkcji urządzeń umożliwiających przyspieszenie oraz optymalizację kosztów procesów związanych z pakowaniem  towaru firma Techno jest jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorstw w Polsce. Oprócz najwyższej klasy paletyzerów i  wrapperów znajdujących szerokie zastosowanie przykładowo w przemyśle spożywczym, wśród naszych propozycji znajdują się  też nowoczesne zamykarki Klik-Klak. Są to podajniki służące do zamykania różnego rodzaju woreczków z produktami za pomocą taśmy klejącej.

Model: E7 / E7R

Metalowe podajniki do taśmy klejącej o szerokości od 9mm do 12mm i nawoju 66m. Rozmiar tulei stosowanej taśmy: fi 76mm

Model E7R posiada dodatkowo nożyk służący do skrócenia nadmiernej kocówki worka po zamknięciu produktu.

Model: E7R Inox

Metalowy podajnik do taśmy klejącej o szerokości od 9mm do 12mm i nawoju 66m. Dispenser posiada nożyk do odcięcia nadmiernej końcówki worka po zamknięciu produktu. Rozmiar tulei stosowanej taśmy: fi 76mm. Kolor Inox.

Model: E9

Metalowy podajnik do taśmy klejącej o szer. 15mm i nawoju 66m Model pozwala na zamykanie woreczków z grubszej folii Rozmiar tulei stosowanej taśmy: fi 76mm

Czemu warto zainwestować w solidnie wykonaną zamykarkę Klik-Klak?

Urządzenia charakteryzują się wieloma zaletami, które są w bardzo dużym stopniu cenione przez przedsiębiorstwa z branży.  Warto przede wszystkim podkreślić, że na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżniają się nieskomplikowaną konstrukcją. Prostota wykonania nie jest tutaj jednak żadną wadą, a wręcz przeciwnie – minimalistyczny design podajnika przekłada się nie tylko na  niesamowitą łatwość obsługi, lecz również na długoletnią bezawaryjność sprzętu.

Dzięki swojej niezawodności, zamykarka Klik-Klak pozwala ograniczyć do minimum liczbę niepożądanych przestojów. Na plus zaliczyć trzeba także brak konieczności przeprowadzania kosztownych zabiegów konserwacyjnych. Klienci mogą mieć pewność,  że inwestycja w zwiększenie wydajności zamykania woreczków szybko się zwróci, a dodatkowo użytkownik uzyskuje gwarancję, że każde opakowanie zamknięte będzie szczelnie i jego zawartość dotrze do zamawiającego w nienaruszonym stanie. Jeżeli  woreczek zawiera żywność, pozostanie ona dłużej świeża.

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o wszystkich dostępnych modelach podajników. Wśród nich znajduje się przykładowo zamykarka Klik-Klak E7/R wyposażona w niewielkich rozmiarów nożyk, dzięki któremu z łatwością można odciąć zbędne zakończenie worka.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie do proponowanych przez nas rozwiązań dla firm pakujących, nasi specjaliści pozostają do dyspozycji. Zamykarka Klik-Klak to prosty sposób na przyspieszenie realizacji zamówień, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą wytrzymałych, intuicyjnych w obsłudze podajników.