SPEEDBAGS – Perforowane worki automatowe

Audion SpeedBag® to gotowe worki na rolce dostępne w różnych szerokościach i długościach. Każdy worek jest otwarty u góry i zamknięty u dołu, z perforacją pomiędzy, dzięki czemu proces pakowania jest dużo szybszy, gdyż nie wymaga formowania materiału i odcinania tak jak to jest w przypadku rękawa czy półrękawa foliowego.

Wytrzymałość i transparentność SpeedBag® sprawia, że są one idealne do zastosowań detalicznych i przemysłowych, takich jak pakowanie podzespołów i części.

Gwarancja szybkiego pakowania

Rosnące zapotrzebowanie na opakowania nadające się do recyklingu oraz na polietylen produkowany z materiałów pochodzących z recyklingu powoduje rozwój świata automatyzacji w kierunku ekonomicznych i stosunkowo zrównoważonych opakowań.
Produkcja polietylenu emituje mniej CO2 niż produkcja opakowań papierowych, nie są przy tym wycinane drzewa, a możliwości pełnego recyklingu PE są coraz większe.
Nasze Speedbagi są produkowane w różnych rozmiarach i z różnych tworzyw, w tym z materiałów w 30% pochodzących z recyklingu

Główne zalety perforowanych worków na rolce:

• Szybsze i ekonomiczne pakowanie

• Uproszczony proces pakowania

• Zwiększające wydajność dzięki automatyzacji

• Nadające się do różnych rodzajów maszyn pakujących

• Szybki czas dostawy

TECHNO — worki LDPE do automatów pakujących

Worki z polietylenu oferowane na naszej stronie stanowią doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnych i trwałych  rozwiązań do automatów pakujących. Dzięki swojej wytrzymałości na rozciąganie i odporności na uszkodzenia mechaniczne, worki LDPE są idealne do zastosowań przemysłowych. Są one również odporne na działanie wilgoci, co zapewnia bezpieczeństwo pakowanych produktów. Worki LDPE od TECHNO są dostępne w różnych rozmiarach i specyfikacjach, umożliwiając dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Dla przykładu, w branży e-commerce, gdzie istotne jest zapewnienie prywatności (bielizna, artykuły o dużej wartości itp.) stosuje się worki typu mailer z czarną folią od wewnątrz i białą od zewnątrz.

Nasze materiały foliowe charakteryzują się wysoką jakością, odpowiednim poślizgiem i gramaturą. Audion Speedbags zapewniają dodatkowo odpowiednią powierzchnię do czytelnego nadruku termo-transferowego przy nanoszeniu danych wysyłkowych, numeru partii czy informacji o produkcie. Worki LDPE do automatów pakujących firmy Audion nie tylko zwiększają efektywność procesów pakujących i minimalizują ryzyko uszkodzeń przy realizacji wysyłek, wpływają również korzystnie na środowisko z racji na możliwość poddawania polietylenu ciągłemu recyclingowi. Zachęcamy do zabezpieczenia towarów najlepszymi dostępnymi na rynku workami z polietylenu.

speedbagsrol_dichtefolie

Speedbagi produkowane są z materiałów takich jak:

• Przezroczysty LDPE

• Duplex (biały przód/przezroczysty tył) dla optymalnego zadruku z przodu (wyraźnym czytelnym tekstem lub kodem kreskowym) i widoczności zapakowanego produktu od tyłu

• Folia pocztowa (folia coex, czarna wewnątrz/biała na zewnątrz) dla branży e-fulfilment, optymalna prywatność zapakowanego produktu

• Folia antystatyczna

• Folia zadrukowana

Speedpack_tabletop_side_product

Uniwersalność worków automatowych sprawia, że są one wykorzystywane przez różnego rodzaju maszyny pakujące, między innymi przez nowoczesne automaty Speedpack Hybrid oraz Speedpack 300 Tabletop.

Audion SpeedBags® są dostępne z następującymi opcjami:

• Otwór wentylacyjny (3 mm otwór do usuwania nadmiaru powietrza) zmniejszający objętość opakowania
• Pionowa perforacja ułatwiająca otwieranie

BIEŻĄCE CENY I DOSTĘPNOŚĆ WYMIARÓW -> KONTAKT