Folia maszynowa do automatów pakujących

folia AUTOMATOWE_1000p_1

Folia automatowa obok worków automatowych jest podstawowym materiałem wykorzystywanym przy pakowaniu wyrobów z użyciem automatycznych systemów pakujących, ręcznych i półautomatycznych zgrzewarek oraz owijarek.

Na życzenie klienta możemy przygotować folię automatową o określonej szerokości, grubości, nawoju lub wadze. Zazwyczaj folie maszynowe wyróżniają się większym nawojem, który umożliwia dłuższą pracę, bez konieczności zmiany rolki. Ponadto oferowane przez nas folie powstają z najwyższej jakości granulatu i mogą zostać wzbogacone o odpowiedni współczynnik środka poślizgowego. Dodatek ten chroni folię przed sklejaniem się np. przy oddziaływaniu elektrostatycznym, tym samym zapewnia łatwiejszy rozdmuch podczas formowania opakowania.

Najczęściej stosowane rodzaje folii automatowej z zaawansowanymi maszynami pakującymi:

Półrękaw PVC – termokurczliwa folia do pakowania w zgrzewarkach kątowych EL / CS MATIC

Rękaw PE – folia do automatycznego pakowania w systemach SPEEDPACK HYBRID

Taśma PP – folia polipropylenowa do formowania worków w automatach pionowych AVM

Stretch maszynowy – folia rozciągliwa do owijarki WS / WMS

Wysoka elastyczność, doskonały poślizg

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości, wytrzymałej folii maszynowej (tzw. „maszynówki”), serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Na naszej stronie mogą Państwo nabyć folie pierwszego gatunku oraz te pochodzące w części z recyclingu, wszystkie przystosowane do pakowania na liniach automatycznych. Charakteryzują się one wysoką elastycznością i doskonałym poślizgiem w kontakcie z metalowymi zespołami formującymi maszyn.

Od wielu lat nasza firma prowadzi produkcję oraz sprzedaż folii automatowych miękkich, w tym rozciągliwych i termokurczliwych PE, PP, PCV i poliolefin. Swoim Klientom proponujemy foliowe taśmy, półrękawy, rękawy oraz arkusze o różnej grubości i szerokości.

By sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na artykuły i usługi poprawiające nasze zdrowie, wyszliśmy na przeciw branży medycznej i farmaceutycznej włączając do oferty zarówno walidowane maszyny pakujące do zastosowań w cleanroom, ale także automatowe folie medyczne.