Wysoka elastyczność, doskonały poślizg

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości, wytrzymałych folii automatowych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Na naszej stronie mogą Państwo nabyć folie wszystkich gatunków przystosowane do pakowania na liniach automatycznych. Charakteryzują się one wysoką elastycznością i doskonałym poślizgiem w kontakcie z metalowymi zespołami formującymi maszyn.

Od wielu lat nasza firma prowadzi produkcję oraz sprzedaż folii automatowych miękkich, w tym rozciągliwych i termokurczliwych PE, PP, PCV i poliolefin. Swoim Klientom proponujemy foliowe taśmy, półrękawy, rękawy oraz arkusze o różnej grubości i szerokości.

Korzystna oferta folii automatowych

Byliśmy pierwszym przedsiębiorstwem we Wrocławiu, które dostarczało urządzenia i maszyny pakujące oraz opakowania foliowe, w tym folie automatowe. Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości.
Posiadamy w ofercie folie w postaci taśmy, stosowanej do pakowania produktów przy użyciu maszyn automatowych, oraz folie w postaci worków do pakowania produktów przy użyciu pakowarek próżniowych i zgrzewarek stołowych. Każdy produkt dostępny na naszej stronie cechuje się ponadprzeciętną jakością oraz wytrzymałością, dzięki czemu ich zakup jest korzystną inwestycją, na którą decyduje się coraz więcej Klientów ceniących sobie produkty wysokiej jakości. Jeżeli więc poszukują Państwo sprawdzonej firmy produkującej folie automatowe, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!